Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки (ДДОРТ-2016)

14 березня, 2016 р.

    Сьогодні, коли в світі все більшого значення набувають нові наукомісткі технології, інженерні спеціальності знову виходять на ключові позиції.
    
    Знання, набуті за спеціальністю радіотехніка, дозволяють випускникам реалізувати себе в будь-якому напрямі, що пов’язаний з прогресивними новітніми технологіями.
    
    За ініціативи кафедри радіотехніки Вінницького національного технічного університету та за підтримки Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації вперше організовується та проводиться дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки (ДДОРТ-2016). Яка актуальна перш за все для цьогорічних випускників професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації навчальних закладів Вінницької області.
    
    Олімпіада складається з двох секцій: теоретичної та експериментальної. Завдання кожної секції оцінюються окремо. Приймати участь можна як в одній секції так і в обох. Не є обов’язковим виконання всіх завдань, але якщо ви зможете це зробити – організаційний комітет буде надзвичайно радий відзначити таких учасників.
    
    Основними завданнями цієї олімпіади є:
    
    – виявлення та розвиток серед учнів (студентів) технічних здібностей;
    
    – підвищення інтересу учнів (студентів) до поглибленого вивчення радіотехнічних дисциплін, стимулювання у них розвитку дослідницьких здібностей;
    
    – сприяння у профорієнтації зазначеної категорії молоді та вибору майбутнього напряму підготовки.
    
    Виконані завдання можна відправити на email: rt.olymp@gmail.com
    (електронні версії документів чи скановані розв’язки з роздільною здатністю не менше 300 dpi) або паперовий варіант за адресою: ВНТУ, кафедра РТ, вул. Хмельницьке шосе, 95, м. Вiнниця, 21021, тел.: +38 0432 59 84 81.
    
    Кінцевий термін подання відповідей – 31 березня 2016 р.
    
    Підбиття підсумків відбудеться 7 квітня 2016 р. під час цьогорічного урочистого закриття фінального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (www.vsort.org.ua). Переможці будуть відзначені дипломами та цінними подарунками.
    
    Реєстрація учасників ДДОРТ-2016 відбувається на сторінках: fb.com/radiotechnical.olympiad або vk.com/radiotechnical.olympiad.
    
    Адреса офіційної електронної скриньки олімпіади: rt.olymp@gmail.com Організатори ДДОРТ: к. т. н., доцент Дмитро Гаврілов та к. т. н., доцент Костянтин Коваль.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю