Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у тренінгу для представників НУО Східної України, які працюють з ВПО

18 березня, 2016 р.

    13-16 квітня 2016 року у місті Дніпропетровськ в рамках проекту «Зміцнення громадського суспільства Східної України для захисту прав ВПО» громадська організація «Альянс» проводить тренінг на тему «Дієві стратегії моніторингу. Адвокасі».
    
    Метою тренінгу є надати учасникам дієві моніторингові інструменти, навчити розробляти стратегії та інформаційні кампанії для більш ефективного залучення та впливу на діяльність уряду та просування інтересів ВПО, що допоможе підсилити та зробити більш спроможними громадські організації, мережі та коаліції в сфері захисту прав людини ВПО.
    
    До участі запрошуються представники громадських організацій, члени коаліцій та мереж Східної України (Донецька, Луганська, Запорізька, Дніпропетровська, Харківська області), які працюють з ВПО.
    
    Умови участі: організатори забезпечують учасників тренінгу проживанням, харчуванням, компенсують витрати на проїзд в обидва боки.
    
    Відбір учасників буде відбуватися на конкурсній основі, незалежне журі відбере найбільш вмотивованих аплікантів.
    
    Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням до 6 квітня 2016 року. Результати відбору буде повідомлено до 9 квітня на електронну адресу претендентів.
    
    За додатковими питаннями та коментарями звертатися до координаторки проекту Наталі Семиволос за електронною адресою – alliancedon.adm@gmail.com.
    
    Проект реалізується Донецькою громадською організацією «Альянс» за підтримки Генерального консульства Федеративної республіки Німеччини в м. Донецьк, розташованого у м. Дніпропетровськ, в рамках проекту «Зміцнення громадського суспільства Східної України для захисту прав ВПО».


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю