Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс для талановитих українців від SEED Grant

19 березня, 2016 р.

    Програма економічного лідерства SEED Grant фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) оголошує конкурс презентацій для талановитих молодих професіоналів на тему: «Двигуни майбутнього: які три галузі економіки змінять Україну?». У вигляді короткої презентації (до 10 слайдів) або есе (до однієї тисячі слів) слід назвати конкретні кроки, які потрібно зробити, аби дати новий імпульс вибраним галузям української економіки.
    
    «Наш конкурс для тих, хто хоче професійно зростати і планує вступати на МВА програми в майбутньому. Двом переможцям конкурсу ми профінансуємо курс підготовки до тесту GMAT від The Economist. GMAT є обов’язковим тестом для вступу у бізнес-школи, і цей підготовчий курс допоможе наблизити вступників до їхньої мрії», - зазначає керівник програми економічного лідерства WNISEF Роман Тичківський і наголошує, що основна мета конкурсу – це підтримка розвитку талановитих українців, які горять новими ідеями і готові змінювати свою країну вже зараз.
    
    Есе чи презентації на конкурс приймаються до 18 квітня 2016 року на адресу info@seedgrant.org. У листі потрібно вказати коротку інформацію про себе: ім’я, вік, місце навчання або роботи та прикріпити своє резюме.
    
    Результати конкурсу будуть оголошені 29 квітня 2016 року на офіційній сторінці SEED Grant у Facebook (https://www.facebook.com/SEEDGrant/), а також на сайті (http://seedgrant.wnisef.org/).
    
    Два переможці отримають сертифікат від The Economist на підготовчий курс до тесту GMAT - необхідної передумови для успішного вступу до топових бізнес-шкіл.
    
    SEED Grant – це програма фонду WNISEF, що надає стипендії українцям на навчання на найкращих програмах MBA в США. Кандидати мають право на отримання SEED Grant, якщо вони погоджуються повернутися після навчання в Україну, щоб жити та працювати тут щонайменше 3 роки, інвестуючи свої знання, вміння та навички у трансформацію української держави. Місія програми – сприяти процесу розвитку демократії та модернізації економіки в Україні, надаючи можливість молодим талантам удосконалювати передові знання, вміння та навички лідерства за допомогою навчання у передових навчальних закладах США.
    
    Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) є першим регіональним фондом прямих інвестицій в Україні та Молдові. WNISEF успішно інвестує у підприємства малого та середнього бізнесу в регіоні протягом 20 років.
    
    Контакти
    
    Оксана Крячко
    ok@plusone.com.ua
    093 599 66 68


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю