Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міжнародна парламентська стипендія Бундестагу (IPS) 2017

19 березня, 2016 р.

    Німецький Бундестаг разом з Вільним університетом Берліна, Гумбольдтським університетом Берліна, а також Технічним університетом Берліна щороку надають 120 стипендій для молодих випускників вищих навчальних закладів, представників 41 нації.
    
    У 2017 році в рамках Міжнародної парламентської стипендії молоді українці також отримають можливість пройти стажування в Німецькому Бундестазі, яке триватиме п’ять місяців.
    
    Міжнародна парламентська стипендія є ініціативою міжнародної співпраці парламентів різних країн. Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, що цікавляться політикою і прагнуть реалізувати себе у публічній сфері (парламент, уряд, партії, медіа, вищі навчальні заклади, спілки). Передумовами участі серед іншого є завершена вища освіта та дуже добре володіння німецькою мовою.
    
    Стипендіати Бундестагу перебуватимуть у Німеччині з 1 березня по 31 липня 2017 року. Стипендія включає щомісячну грошову допомогу в розмірі 500 євро, безкоштовне проживання в Берліні, а також страхування на випадок хвороби, від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності. Окрім того будуть відшкодовані кошти на поїздку до та з Берліна. Детальнішу інформацію, а також формуляри заявок Ви знайдете на веб-сторінці Німецького Бундестагу (http://www.bundestag.de/ips). Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі - 30 червня 2016 року.
    
    Детальніша інформація за посиланням http://m.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/07/jaehrliche__Stipendien/IPS.html


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи