Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міжнародна парламентська стипендія Бундестагу (IPS) 2017

19 березня, 2016 р.

    Німецький Бундестаг разом з Вільним університетом Берліна, Гумбольдтським університетом Берліна, а також Технічним університетом Берліна щороку надають 120 стипендій для молодих випускників вищих навчальних закладів, представників 41 нації.
    
    У 2017 році в рамках Міжнародної парламентської стипендії молоді українці також отримають можливість пройти стажування в Німецькому Бундестазі, яке триватиме п’ять місяців.
    
    Міжнародна парламентська стипендія є ініціативою міжнародної співпраці парламентів різних країн. Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, що цікавляться політикою і прагнуть реалізувати себе у публічній сфері (парламент, уряд, партії, медіа, вищі навчальні заклади, спілки). Передумовами участі серед іншого є завершена вища освіта та дуже добре володіння німецькою мовою.
    
    Стипендіати Бундестагу перебуватимуть у Німеччині з 1 березня по 31 липня 2017 року. Стипендія включає щомісячну грошову допомогу в розмірі 500 євро, безкоштовне проживання в Берліні, а також страхування на випадок хвороби, від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності. Окрім того будуть відшкодовані кошти на поїздку до та з Берліна. Детальнішу інформацію, а також формуляри заявок Ви знайдете на веб-сторінці Німецького Бундестагу (http://www.bundestag.de/ips). Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі - 30 червня 2016 року.
    
    Детальніша інформація за посиланням http://m.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/07/jaehrliche__Stipendien/IPS.html


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій