Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Набір учасників тренінгу в рамках проекту «Інформуй громаду відповідально!»

22 березня, 2016 р.

    Проектом передбачається проведення тренінгу для 30 осіб з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей, які обиратимуться на конкурсній основі з представників місцевих ЗМІ, органів влади та профспілок.
    
    Метою проекту є підвищення рівня поінформованості населення щодо процесу децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад в умовах євроінтеграції.
    
    В ході тренінгу заплановано проведення 4-х модулів, в рамках яких буде висвітлено європейський досвід запровадження реформ, сучасний стан реформи децентралізації в Україні та перспективи її розширення, а також роль громадськості та медіа в процесі добровільного об’єднання територіальних громад. Крім того, в рамках навчання відбудеться майстер-клас з візуалізації та презентації, як інструментів ефективного висвітлення інформації серед широкого загалу. За результатами тренінгу учасники повинні підготувати матеріали, кращі з яких будуть опубліковані на сайтах організацій-партнерів проекту.
    
    Тренінг в рамках проекту відбудеться 14-16 квітня 2016 року в заміському комплексі «Гостевія» (10 км від м. Вінниця по Київській трасі). Організатори забезпечують проживання, харчування та трансфер з м.Вінниця до комплексу «Гостевія».
    
    Для участі в тренінгу необхідно до 16:00 п’ятниці, 1 квітня надіслати анкету учасника (додається) на адресу yulia_kulakova@ukr.net. Контактна особа: Кулакова Юлія, тел. (067) 794-86-64.
    
    Проект реалізується ВОО МГО «Україна – Польща – Німеччина» спільно з ГО «Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив» у партнерстві з Регіональним Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.
    
    Деталі за посиланням: http://www.prostir.ua/?grants=oholoshennya-pro-nabir-uchasnykiv-treninhu-v-ramkah-proektu-informuj-hromadu-vidpovidalno


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати