Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Hurford Youth Fellows Program. Стажування для молодих лідерів у Вашингтоні

20 квітня, 2016 р.

    Метою Hurford Youth Fellows Program є побудова лідерських навиків, покращення організаційних здібностей і використання потенціалу нових лідерів з усього світу. Завдяки Hurford Youth Fellows Program троє молодих активістів проведуть чотири місяці у Національному фонді на підтримку демократії (National Endowment for Democracy), де вони зможуть внести свій вклад у розвиток Всесвітнього молодіжного руху (World Youth Movement for Democracy). Проект спрямований на розробку дискусійних онлайн-платформ, які сприятимуть активізації членів Всесвітнього молодіжного руху .
    
    Стипендіати будуть залучені до стратегічних нарад, будуть проводити дослідження, займатимуться організацією і проведенням презентацій, онлайн-дискусій і обмінюватимуться інформацією щодо ключових проблем демократії.
    
    Матеріали та результати проектів стипендіатів будуть представлені у всьому світі.
    
    До повсякденних обов’язків стипендіата входитиме:
    сприяння проведенню онлайн-дискусій;
    ведення щотижневого блогу на веб-сайті Всесвітнього молодіжного руху;
    проведення досліджень на тему громадянської освіти, ролі молоді у розвитку політики, молодіжні заходи у боротьбі з корупцією;
    розвиток інтернет-ресурсів, зокрема, збір публікацій та навчальних матеріалів на відповідні теми;
    визначення напряму поточної діяльності, розробка стратегії для посилення її впливу;
    участь у плануванні та впровадженні інших заходів Всесвітнього молодіжного руху;
    участь у заходах та обговореннях у Вашингтоні, для поглиблення розуміння тематики та побудови робочих відносин.
    
    Кожен стипендіат має зробити щонайменше одну презентацію своєї діяльності впродовж перебування.
    
    Після успішного завершення програми, кожен учасник стажування стане регіональним/національним представником координаційного центру, який співпрацює з Hurford Youth Fellowship Alumni Network.
    
    Цільова аудиторія:
    Кандидати, зацікавлені у Hurford Youth Fellows Program, повинні бути не старше 30 років. Вони повинні продемонструвати сильний інтерес до теми демократії та просування демократії у своїх громадах, а також у всьому світі. Вітається досвід співпраці з неурядовими організаціями.
    
    Заявка включає:
    Аплікаційну форму;
    Аплікаційна форма складається з чотирьох розділів:
    персональна інформація;
    проектна пропозиція;
    проектна пропозиція є найважливішою частиною. Вона повинна бути максимально зрозумілою та не перевищувати обсяг 1200 слів. Пропозиція повинна містити план організації Вашого проекту (інтернет-дискусія, дослідницькі, стратегічні наради). Проектна пропозиція повинна відповідати на такі запитання: загальна тема стипендіального проекту; три конкретні теми для онлайн-дискусій в рамках Вашої загальної теми; яким чином Ви будете проводити дослідження та розвивати його результати таким чином, щоб воно могло бути використане для широкого розповсюдження та/або онлайн-дискусій; який внесок Ви можете здійснити для розвитку Всесвітнього молодіжного руху; як Ви плануєте використати час у Вашингтоні для власного професійного розвитку та роботи Вашої організації;
    
    Перевага надається проектним пропозиціям, що мають чітку тематику та обґрунтування, мають практичне значення для активізації участі молоді та принесуть реальну користь для Ваших колег.
    
    автобіографія;
    два рекомендаційних листи.
    резюме
    
    Рекомендаційний лист повинен містити: тривалість та опис обставин знайомства із заявником; особиста думка особи про заявника, його освіту, кваліфікацію, досвід; оцінка проектної пропозиції і здатність заявника самостійно завершити цей проект; оцінка відповідності особи та його проекту для Hurford Youth Fellows Program; будь-яка інша інформація, яку особа вважає важливою повідомити.
    
    З приводу виникнення будь-яких питань звертатися youthfellows@ned.org
    
    Дедлайн: 18 травня 2016 р.
    
    (серпень – листопад 2016 р., лютий – травень 2017 р.)
    
    Зверніть увагу! Програма відкрита для заявників з усіх країн. Однак стипендія не надає грошової допомоги, чи будь-якої іншої фінансової підтримки для студентів та аспірантів, вона не призначена для підтримки досліджень, пов’язаних із здобуттям наукового ступеня.
    
    Вимоги щодо володіння англійською мовою.
    Вільне володіння англійською мовою є важливою передумовою для участі у програмі та сприятиме забезпеченню належної комунікації. Усі документи подаються виключно англійською мовою.
    
    Процес відбору.
    Стипендіати будуть відібрані працівниками секретаріату Всесвітнього руху, працівниками Національного фонду на підтримку демократії, із залученням Ради Правління Всесвітнього молодіжного руху. Відбір буде базуватися на підставі багатьох критеріїв, серед яких: активність та інтерес до просування демократії, бажання співпраці, чітке пояснення того, як стажування принесе користь особисто стипендіату у просуванні демократії.
    
    Умови перебування.
    Стипендіат працюватиме повний робочий день над своїм стипендіальним проектом в офісі Національного фонду на підтримку демократії у Вашингтоні. На період стажування, стипендіат не може обіймати будь-які інші посади чи отримувати будь-які інші стипендії без спеціального дозволу співробітників програми.
    
    Інформація щодо додаткових стипендій чи можливої роботи стипендіата, що зберігається із періодом отримання стипендії, має бути доведена до відома співробітників програми до початку програми. Недотримання цього правила є підставою для позбавлення стипендії.
    
    Стипендіальна підтримка.
    Кожен учасник буде отримувати щомісячну стипендію для щоденних витрат, базове медичне страхування, а також покриття транспортних витрат, пов’язаних із дорогою до Вашингтона та назад. Стипендія враховує вартість життя у Вашингтоні. Стипендіату надається повністю обладнаний офіс, у тому числі доступ до Інтернету та електронної пошти, а також обмежена сума для здійснення міжміських телефонних дзвінків.
    Кандидат повинен мати на увазі, що щоденні витрати у Вашингтоні (проживання, меблі, продукти харчування та інше) високі, стипендія не розрахована на покриття фінансових потреб сім’ї.
    
    Візове питання.
    Перед прибуттям до Сполучених Штатів ймовірно стипендіати, які не є громадянами та постійними мешканцями Сполучених Штатів, повинні отримати візу J-1. Національний фонд на підтримку демократії проводить консультації зі стипендіатами та допомагає з документацією, необхідною для отримання візи.
    
    Дедлайн заявок: 18 травня 2016 р.
    
    Контактна інформація:
    Національний фонд на підтримку демократії NED
    1025 F Street, N.W., Suite 800
    Washington, DC 20004, USA
    Tel.: +1-202-378-9700
    E-mail: youthfellows@ned.org
    Website : www.wymdonline.org
    
    Приймаючі організації:
    
    NED– приватна неурядова організація, заснована у 1983 році для зміцнення демократичних інститутів у всьому світі, шляхом підтримки неурядових ініціатив.
    
    International Forum for Democratic Studies – заснований у 1994 році Національним фондом на підтримку демократії як відповідь на необхідність проведення постійного та ґрунтовного аналізу проблем демократії і поширення її у всьому світі.
    
    World Movement for Democracy & World Youth Movement for Democracy – глобальна мережа, яка об’єднує активістів, практиків, науковців, політиків та донорів. Національний фонд на підтримку демократії ініціював створення цієї мережі у лютому 1999 року на засідання Асамблеї у Нью Делі, Індія, для того, щоб зміцнювати, реформувати та оживляти демократію у всіх країнах, які цього потребують.
    
    Молодіжний рух слугує платформою для молодих активістів. Він слугує платформою для побудови відносин між молодими активістами, для налагодження їхньої транскордонної співпраці та покликаний забезпечити поглиблення знань про ключові проблеми шляхом обміну інформацією, розвитку практичних навичок.
    
    The Hurford Foundation – засновано на честь Джона Б. Харфорда (1938-2000), філантропа, який відіграв важливу роль в наданні допомоги та концептуалізації, діяльності World Movement for Democracy. Протягом багатьох років Фонд надає вагому підтримку World Movement for Democracy & World Youth Movement for Democracy.
    
    Джерело: www.prostir.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю