Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс журналістських матеріалів щодо проблематики надання адміністративних послуг

20 квітня, 2016 р.

    ГО «Інститут Аналітики та Адвокації» оголошує конкурс серед журналістів з висвітлення проблематики, пов’язаної з наданням адміністративних послуг у Волинській та Полтавській області..
    
    Право надавати матеріали на конкурс мають журналісти усіх видів ЗМІ, блоґери та громадські активісти із Полтавської та Волинської областей.
    
    Максимальна кількість поданих до конкурсу матеріалів від одного автора (групи авторів) — 5 шт. Подання матеріалів на участь у конкурсі триває з 1 квітня до 10 червня 2016 року на адресу iaa.ukraine@gmail.com з приміткою «Конкурс журналістських матеріалів ЦНАП».
    
    Матеріали, які надсилаються для участі у конкурсі, повинні висвітлювати, наскільки своєчасно та зручно клієнт може отримати обслуговування, яке ставлення мають працівники ЦНАП до електроніфікації адміністративних послуг та чи готові вони до неї. Можна здійснити порівняння особливостей надання адміністративних послуг у Полтаві та Луцьку. Усі аспекти теми конкурсу можна знайти у положенні.
    
    Матеріали мають бути опубліковані (вийти в ефір) у проміжку часу з 1 квітня 2016 року до 10 червня 2016 року.
    
    Оголошення переможців і виплата нагород відбудеться до 10 липня 2016 року.
    
    Про організацію, проведення та результати конкурсу ГО «Інститут Аналітики та Адвокації» інформує населення через персональний веб-сайт www.iaaukraine.com та засоби масової інформації.
    
    З положенням конкурсу можна ознайомитися за посиланням http://iaaukraine.org/sites/default/files/polozhennya_pro_konkurs_zhurnalistskih_materialiv.pdf.
    
    Конкурс проводиться відповідно до проекту «Моніторинг надання адміністративних послуг органами місцевої влади м. Полтава та м. Луцьк» за підтримки Європейського Союзу, з метою підвищення професійного рівня журналістів видань Волинської та Полтавської областей та вивчення громадської думки щодо електроніфікації адміністративних послуг.
    
    Контакти
    
    ГО «Інститут Аналітики та Адвокації»
    iaa.ukraine@gmail.com
    www.iaaukraine.com


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю