Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс журналістських матеріалів «Донбас змінюється»

12 травня, 2016 р.

    ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» оголошує конкурс журналістських матеріалів та блогів на тему змін в громадському, соціальному та політичному житті міст Донбасу, які були звільнені та зараз знаходяться під контролем українського Уряду. До участі запрошено журналістів усіх видів ЗМІ, блогерів і громадських активістів, що мешкають у Донецькій та Луганській областях.
    
    У конкурсі можуть взяти участь матеріали, опубліковані або випущені в ефір з 01 березня по 31 травня 2016 року. Посилання на оприлюднені розслідування або скановані з друкованих видань матеріали надсилайте на адресу agencydonetsk08@gmail.com, з позначкою “Конкурс”.
    
    Автори, чиї матеріали журі визнає найкращими, отримають цінні призи та відзнаки, матеріали переможців будуть розміщені в окремому розділі онлайн сервісу «Зміни своє місто». Оголошення переможців відбудеться наприкінці травня 2016 року.
    
    Нагадаємо, що стати волонтером онлайн сервісу «Зміни своє місто» можна заповнивши форму за посиланням www.zminy-misto.com/doluchaitesja-do-nasho-komandi.html та обрати один з запропонованих варіантів співробітництва.
    
    Алгоритм роботи сервісу «Зміни своє місто»:
    
    Крок 1. Зареєструватись на сайті www.zminy-misto.com
    
    Крок 2. Обирати на карті категорію проблеми, додати адресу та опис проблеми
    
    Крок 3. Юристи організації сформують на основі поданої інформації звернення до міської ради
    
    Крок 4. Ви отримуєте на електрону пошту відповідь від міської ради та перевірити стан виконання робіт по Вашому зверненню
    
    Крок 5. Повідомити на сайті, що Ваша проблема вирішена або сформувати разом з юристами звернення до правоохоронних органів про бездіяльність органів місцевої влади.
    
    Сервіс «Зміни своє місто» створено за підтримки програми “Нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства” Посольства США в Україні.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій