Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Агентство США з міжнародного розвитку і ЦВК реалізують два спільних проекти в Україні

14 квітня, 2004 р.

    Агентство США з міжнародного розвитку (USAІD) планує протягом двох-трьох років реалізувати два спільних проекти з Центральною виборчою комісією України з організації виборів. Загальна вартість проектів становить близько 10 млн доларів.
    
    "Ми плануємо реалізувати два проекти, які зараз перебувають у стадії розгляду українською стороною, і ми очікуємо незабаром почути позитивну відповідь", - повідомив адміністратор USAІD Ендрю Натсіос після зустрічі з главою Кабінету Міністрів України Віктором Януковичем.
    
    "Ці два проекти є суттю нашого співробітництва з Центральною виборчою комісією України і нашої допомоги в організації виборів", - додав він.
    
    Проекти розраховані на 2-3 роки. Один з них передбачає організацію навчання членів виборчих комісій усіх рівнів, а також інших осіб, задіяних в організації і проведенні виборів.
    
    Другий проект передбачає надання підтримки неурядовим громадським організаціям, щоб "вони змогли відігравати роль у виборчому процесі, яку вони мають у демократичній країні", - повідомив адміністратор USAІD.
    
    Кажучи про те, чи можуть вплинути підсумки президентських виборів в Україні на подальше співробітництво з USAІD, Ендрю Натсіос підкреслив: "те, кого оберуть громадяни України, є внутрішньою справою самої України. Це позиція уряду Сполучених Штатів, посольства США в Україні й агентства США з міжнародного розвитку".
    
    "Нас більше цікавить, яким буде сам процес виборів в Україні, ми хотіли б бачити цей процес відкритим, прозорим, вільним, справедливим. І якщо це буде так, якщо волевиявлення громадян України одержить відображення в результатах виборів - ми будемо цим тільки задоволені", - сказав Ендрю Натсіос.
    
    А загалом, Агентство США з міжнародного розвитку скоротило допомогу Україні на 31% до 58 млн доларів у 2004 році.
    
    Прем'єр-міністр Віктор Янукович на зустрічі з Ендрю Натсіосом відзначив зниження рівня співробітництва і висловив надію, що надалі воно зростатиме, а не знижуватиметься.
    
    "Мій уряд цінує наше співробітництво. Зниження сталося, але є надія, що воно зростатиме і не знижуватиметься", - підкреслив Віктор Янукович.
    
    Як повідомила прес-служба Кабінету Міністрів, в 2003 році USAІD надало технічну допомогу в розмірі 85 млн доларів. В.Янукович повідомив, що нещодавно уряд затвердив Стратегію залучення міжнародної технічної допомоги на 2004-2007 роки, а також підготував пропозиції щодо подальшого українсько-американского співробітництва в сфері технічної допомоги. Ці пропозиції були передані 8-9 квітня в Вашингтоні під час засідань українсько-американської комісії з питань економічного співробітництва.
    
    Агентство США з міжнародного розвитку є найбільшою донорською установою уряду США.
    
    Джерело : www.korrespondent.net


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені