Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Відбір учасників на курс з конфліктно-чутливої журналістики

27 травня, 2016 р.

    Міжнародна організація «Internews» та ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Уряду Канади запрошують представників медіа на 4-денний тренінг з конфліктно-чутливої журналістики. У навчанні можуть взяти участь журналісти з усієї України, які працюють з темою соціального виміру конфлікту в Україні (життя переселенців, військових, ветеранів АТО та їхніх родин, громад у зоні конфлікту тощо).
    
    Перевагу матимуть журналісти з таких областей: Львівська, Одеська, Херсонська, Запорізька, Полтавська, Харківська, Дніпропетровська, Луганська, Донецька.
    
    Тренінг тричі відбудеться у Києві в такі дати:
    
    4-7 червня, 2016
    9-12 червня, 2016
    14-17 червня, 2016
    (Оберіть, будь ласка, найбільш зручні для вас дати).
    
    УВАГА! Учасники, які успішно пройдуть навчання, матимуть пріоритетну можливість, аби взяти участь у Програмі малих грантів на створення медіа-матеріалів про життя громад, на які вплинув конфлікт, та внутрішньо переміщених осіб.
    
    Цей курс покликаний навчити збалансованому висвітленню новин в конфліктних ситуаціях, адже саме така журналістика знижує рівень ворожнечі в конфліктних країнах, сприяє миру та розглядає події в широкому контексті. Протягом 4-х днів учасники матимуть змогу ознайомитися з наступними темами:
    
    Дослідження та визначення конфлікту:
    
    Підходи до висвітлення конфлікту
    Як спланувати висвітлення конфлікту?
    Вплив мови на висвітлення конфлікту
    Уникнення несприйняття та стереотипів
    Оцінка стратегій вирішення конфлікту
    Конфліктно-чутливі інтерв’ю: як наші запитання змінюють ситуацію?
    Гендерний контекст висвітлення конфлікту
    Тренер:
    
    Пітер Дю Туа, медіа-тренер, журналіст з 20-річним досвідом роботи в конфліктно-чутливій журналістиці. Він почав досліджувати цю галузь, коли висвітлював події у Південній Африці на час переходу від політики апартеїду. Має ступінь магістра в галузі управління і трансформації конфліктів.
    
     Умови участі
    
    Для участі в тренінгу необхідно заповнити ОНЛАЙН-АНКЕТУ (http://bit.ly/CSRtraining2016) до понеділка, 30 травня, 12:00. Результати відбору будуть повідомлені 31 травня, 18:00.
    
    Навчання є безплатним, відбір проходить на конкурсній основі. Усього буде запрошено 15 учасників на кожне навчання (дату навчання апліканти обирають самі). На час навчання організатори забезпечують учасників кава-паузами та обідами, покривають витрати на проїзд та забезпечують проживанням.
    
     Місце проведення: офіс ГО «Інтерньюз-Україна», вул. Ризька, 15, Київ. Контактна особа – Віта Комар, тел.: (095) 523 58 39, E-mail: vkomar@internews.ua.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій