Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс для молодих україномовних письменників

31 травня, 2016 р.

    ГО «АРТ-лабораторія «КОРАЛЛІ» та літературна агенція «Discursus» оголошують конкурс на участь в Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен – 2016».
    Протягом 30 днів (заїзд 1 липня 2016 р.) резиденти мешкатимуть в Івано-Франківську в молодіжному хостелі «Феномен» із забезпеченням харчування в місцевих арт-кафе.
    
    Проживання в хостелі – унікальна можливість спілкування з цікавими людьми – мандрівниками, музикантами, письменниками, яких життя закидає до міста. Крім того, резиденти стануть учасниками мистецьких експедицій в карпатські села, проведуть уїк-енд в столиці сирних коників – Брустурах, отримають путівку на тиждень до ХАТИ-МАЙСТЕРНІ (с. БАБИН, Косівський район).
    
    Нагадаємо, що одним з найактуальніших “ДАРІВ” резиденції залишаються спільні трапези з культовими письменниками з Івано-Франківська – Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом, Юрком Іздриком, Володимиром Єшкілєвим, Галиною Петросаняк та ін.
    
    Резиденти повинні за підсумками кожного тижня писати есе розміром 3-5 тисяч знаків, які оперативно публікуватимуться в низці авторитетних ресурсів. Також ці тексти увійдуть до альманаху, який буде видано за підсумками кількох заїздів. Перший альманах за підсумками 2013-2014 рр. вийшов вкінці 2014 р.
    
    Разом з тим резиденти зобов’язані періодично спілкуватися з місцевими журналістами для висвітлення подій навколо Резиденції.
    
    Заявки на участь приймаються до 15-го червня.
    
    В заявці слід вказати короткі біографічні відомості, основні творчі здобутки (книги, публікації тощо), мотивацію на свою участь в Резиденції а також обов’язково надіслати зразки творчості (2 – 10 стор.) на нашу офіційну електронну скриньку konkurs@fenomen.in.ua.
    
    Аплікаційна форма на участь у резиденції - https://docs.google.com/forms/d/192rUc9VqHA0YOymCz6EYIkPE3HmAjR27HewBpo2fAzA/viewform
    
    Резидента визначатиме журі в складі Тараса Прохаська, Юрія Андруховича, Галини Петросаняк, Василя Карп’юка та Віталія Чупака.
    
    Всі деталі на сайті http://fenomen.in.ua/
    
    Побутовий райдер Резиденції:
    
    Проживання в хостелі «Феномен» в загальній кімнаті. Зручне розташування хостела дозволяє за 10 хвилин неквапної ходи дістатися центру міста, і за 2 хвилини – міського озера. В проживання включено сніданок;
    Дворазове харчування (обід та вечеря) в партнерських закладах;
    Відшкодування вартості проїзду в обидві сторони.
    Вимоги:
    
    Вік учасників програми 18-30 років;
    Проживання поза межами Івано-Франківської області.
    Обмеження встановлені з метою сприяння основній ідеї програми – культурної відкритості, обміну, дослідження та відкриття Івано-Франківська і Прикарпаття загалом для людей з інших областей України чи із закордону, які працюють в царині української культури. Також перевага надаватиметься талановитим, але ще не сповна реалізованим авторам, для яких резиденція стане важливим стимулом для подальшого розвитку.
    
    Контакти
    
    ГО «АРТ-лабораторія «КОРАЛЛІ»
    konkurs@fenomen.in.ua
    art.koralli@gmail.com
    066-4902952


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій