Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Хто навчатиметься в європейських університетах цієї осені?

1 червня, 2016 р.

    Європейська комісія оголосила цьогорічні результати Еразмус+: Спільні програми Еразмус Мундус
    Генеральний Директорат з питань освіти та культури Європейської Комісії оголосив результати цьогорічного конкурсу програми Еразмус+: Спільні програми Еразмус Мундус. Загалом 68 студентів отримають нові стипендії на навчання, або продовжать свої дослідження в університетах країн-членів ЄС.
    За результатами конкурсу індивідуальних стипендій з навчальної ступеневої мобільності, 36 українських студенти отримали стипендії на навчання за спільними магістерськими програмами Еразмус Мундус (Erasmus Mundus Master Course – EMMC, Erasmus Mundus Joint Master Degrees – EMJMD). Чотири студенти здобуватимуть ступінь доктора філософії за спільними докторськими програмами (Erasmus Mundus Joint Doctorates - EMJD).
    У залежності від обраних магістерських та докторських програм, українські студенти розпочнуть своє навчання в університетах Австрії, Бельгії, Нідерландів, Великобританії, Іспанії, Швеції, Франції, Італії, Німеччини та Португалії.
    Окрім новообраних студентів, за результатами конкурсу 2015 року на магістерських та докторських програмах в університетах Європи навчається 28 студентів з України.
    Наступний період подання заявок на участь у конкурсах спільних програм відбудеться з жовтня 2016 р. по лютий 2017 р.
    За більш детальною інформацією просимо звертатись до Національного Еразмус+ офісу в Україні http://erasmusplus.org.ua/, +38 (044) 332-26-45, office@erasmusplus.org.ua
    З приводу консультацій для засобів масової інформації звертатись на ел.пошту office@erasmusplus.org.ua (Іванна Атаманчук, Катерина Жданова).
    Отримайте додаткову інформацію щодо програм обміну Еразмус+ (Міжнародна кредитна мобільність) у відділі академічної мобільності/відділі міжнародних зв’язків Вашого вищого навчального закладу.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій