Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЦІКАВІ ТРЕНІНГИ!

15 квітня, 2004 р.

    *** "АДВОКАСІ ТА ВИБОРИ: БОЛГАРСЬКИЙ ДОСВІД"
    
    28-29 квітня 2004 року, проект “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту сталих спільнот (ISC/UCAN), що здійснюється за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує Вас взяти участь в одому з двох тренінгів “Адвокасі та вибори: Болгарський досвід”.
    
    Тренінги проводитимуться тренерами Герганою Василієвой та Дімітаром Івановим - Інститут регіональних та міжнародних досліджень (Софія, Болгарія) та Мариєтой Тцветковой - 3NET (Софія, Болгарія).
    
    Тренінг розроблено на реальних прикладах кампаній з адвокасі, проведених у Болгарії під час виборів. Тренери запропонують модель організації кампаній з адвокасі, що включає в себе стратегічне планування, створення коаліцій, роботу з ЗМІ та співпрацю з владою. Тренінг розраховано на керівників організацій/підрозділів/проектів.
    
    Протягом двох днів буде порівняно болгарський та український досвід адвокасі та створено моделі для адвокасі в Україні. Учасники також обговорять питання залучення потенційних партнерів та прихильників у роки виборів та залучення політичної підтримки.
    
    Для участі в тренінгу необхідно надіслати заявку не пізніше 17.00 19 квітня 2004 року факсом (044) 229 4834 або електронною поштою yulia@ucan-isc.org.ua. Зазначте, будь ласка, назву організації, контактну інформацію, ім’я та посаду учасника, дату тренінгу.
    
    КОНТАКТИ:
    Юлія Єсмуханова
    Проект “Мережа громадянської дії в Україні”(ISC/UCAN)
    01034, Київ, вул. Володимирська 47, офіс 9
    Тел.: (044) 494 4597, 229 5002
    Факс: (044) 229 4834
    Електронна пошта: ucan@ucan-isc.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.ucan-isc.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій