Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у Школі – тренінгу “Моніторинг дотримання прав людини під час виборчих кампаній”

15 квітня, 2004 р.

    Громадська організація “Фундація прав людини” оголошує конкурс на участь у Школі – тренінгу “Моніторинг дотримання прав людини під час виборчих кампаній”, що відбудеться з 23 по 29 травня 2004 року у місті Хмельницькому.
    
    Цільова група – лідери молодіжних громадських організацій (вік: 18-25 років), які працюють у Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Полтавській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях та мають щонайменш річний досвід громадської роботи. Відбір учасників проводиться шляхом відкритого конкурсу, для участі в якому треба до 30 квітня 2004 року заповнити та надіслати заявку встановленого зразка та гарантувати активну участь у всіх регіональних заходах в рамках проекту протягом травня – листопада 2004 року.
    
    
    Завдяки участі у Школі-тренінгу “Моніторинг дотримання прав людини під час виборчих кампаній” лідери молодіжних організацій отримають знання та навички моніторингу дотримання прав людини, проведення просвітницьких та мобілізаційних ініціатив для молодих виборців, які потім будуть застосовані на практиці під час здійснення мобілізаційних просвітницьких заходів для молодих виборців та проведення моніторингу в 7 областях України. Бюджет проекту передбачає повну компенсацію витрат на транспорт, проживання та харчування учасників Школи - тренінгу.
    
    До 7 травня 2004 року усі заявники будуть поінформовані про результати конкурсного відбору.
    
    Аплікаційну форму для участі у конкурсному відборі Ви можете отримати, надіславши запит поштою або електронною поштою на адресу виконавця проекту – громадської організації “Фундація прав людини”: 02094, м. Київ, бульвар Праці, 10-54, телефон: 044 558 36 01, e-mail: ukrhrf@ukr.net.
    
    Контактні особи – Євген Фомін, виконавчий директор та Андрій Рибалка, Голова Правління
    
    Школа – тренінг проходить в рамках Проекту Передвиборча Ініціатива для молодих виборців “Участь та Активна Громадянська Позиція”, що реалізується громадською організацією “Фундація прав людини” за підтримки Європейської Комісії Європейського Союзу.
    
    Стратегічною метою проекту є посилення спроможності молодіжних громадських організацій, які працюють у Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Полтавській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях, у царині захисту прав людини, моніторингу дотримання прав людини під час виборчих кампаній, громадянської освіти задля широкого залучення молодих виборців до активної участі у виборах Президента України та формування активної громадянської позиції. Проект має позапартійну загальнодемократичну спрямованість та не передбачає будь-якої підтримки кандидатів на посаду Президента України.
    Джерело : Громадська організація “Фундація прав людини”


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій