Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


“Сила молодого покоління” чекає на інноваційні ідеї

9 липня, 2016 р.

    Інститут громадянської освіти та суспільних програм (ICEPP) оголошує прийом заявок для участі у проекті “Сила молодого покоління”, мета якого – розвинути компетенції і розширити можливості самореалізації молоді, сформувати її свідомість шляхом глобального обміну знаннями. Робота молодіжного проекту направлена на підтримку молодіжних ініціатив та залучення молодого покоління до участі у сталому розвитку суспільства.
    
    Якщо ви автор інноваційного проекту/ідеї та бажаєте його реалізувати в Україні, проте потребуєте професійного консалтингу у сфері стратегічного, фінансового, організаційного менеджменту або з розроблення маркетингової стратегії, тоді ми ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!
    
    Наші експерти готові протягом серпня-вересня підтримати три найкращі інноваційні проекти/ідеї та представити безкоштовні консалтингові сесії для молодіжних ініціатив з метою реалізації їх інноваційних стартапів.
    
    Якщо ви шукаєте саме такої допомоги тоді заповнюйте форму за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/1X73lOXf3QaddbLDKVy8HvzBn-LUJJ_Fkmlcd1lEjBiw/viewform?c=0&w=1 до 31 липня 2016 року.
    
    Детальніше про конкурс та проект, ви зможете дізнатися на сайті ICEPP - http://icepp.org.ua/novini.html.
    
    Ми обов’язково зв’яжемося з вами!


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій