Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у стипендійній програмі #neuLAND

14 липня, 2016 р.

    Європейська Академія Берліна – партнер Інституту Євро-Атлантичного співробітництва – оголошує набір учасників на програму #neuLAND, ініційовану Міністерством закордонних справ Німеччини.
    
    Мета проекту – надихнути молодих соціальних підприємців з країн Східного партнерства та Росії, надавши їм можливість реалізувати власні соціальні, культурні, економічні або політичні ініціативи.
    
    #neuLAND – грантова програма для молодих людей віком від 20 до 28 років, які прагнуть реалізувати власні проекти, що матимуть соціальний вплив. Обов’язково вільно володіти англійською.
    
    Під час чотиритижневої програми в Німеччині учасники працюватимуть над власним проектом, обговорюючи його з експертами та іншими учасниками, братимуть участь у семінарах та досліджуватимуть Німеччину самостійно.
    
    Повернувшись додому, використовуючи набуті знання, досвід та знайомства, учасники програми мають розпочати свої власні проекти.
    
    Від кожної країни до участі в проекті буде запрошено від двох до чотирьох осіб, яким буде надано стипендію, що покриває всі витрати.
    
    Подати заявку можна до 29 липня 2016 р., надіславши резюме, мотиваційний лист та опис ідеї проекту на адресу cr@eab-berlin.eu
    
    Детальна інформація щодо вимог до кандидатів, проектної заявки та контактна інформація – в додатку - https://drive.google.com/file/d/0B6K87Levkg1dQ3NHNDNSMVAtNGY1dkFIZ1RpeVpxOWlPcGN3/view?pref=2&pli=1
    
    Контакти
    
    Claudia Rehrs
    cr@eab-berlin.eu


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій