Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у проекті підтримки українських журналістів та активістів

2 серпня, 2016 р.

    Фонд «Спільна Європа» та ГО «Інститут розвитку регіональної преси» в рамках проекту «Українські регіональні журналісти – разом для якості» оголошують конкурс на участь в Eastbook Media School.
    
    Eastbook Media School – це унікальний шанс для молодих, талановитих журналістів, блогерів та активістів із регіонів України взяти участь у захоплюючих майстер-класах, стати частиною однієї команди, ознайомитися з провідними польськими та українськими експертами, придбати техніку та створити свій медіа-проект, а також поїхати до Польщі на зустріч із зірками польської журналістики.
    
    Результат участі у проекті – якісний мультимедійний матеріал, за створення якого передбачена винагорода у вигляді техніки та 4-денна поїздка до Польщі.
    
    Deadline заповнення онлайн-анкети – 21 серпня 2016
    Чим раніше Ви заповните онлайн-анкету, тим більше шансів потрапити в Eastbook Media School!
    
    Умови відбору
    
    Eastbook Media School запрошує 20 учасників-журналістів, громадських активістів, блогерів, представників NGO з досвідом роботи не менше 1 року, які цікавляться та активно пишуть у соцмережах на представлені нижче теми:
    
    ініціативи та стартапи у регіонах, інновації – проблеми та історії успіху;
    внутрішні переселенці – ситуація та підтримка локальної спільноти;
    агрокультура та експорт – розвиток сільського господарства та бізнесу у регіонах;
    реалізація реформ на місцевому рівні, ініціативи “знизу”;
    управління енергоресурсами та альтернативні джерела енергії;
    участь жінок у місцевому самоврядуванні;
    система середньої освіти та и введення європейських стандартів;
    ситуація локальних національних меншин.
    Якщо Ви цікавитесь цими темами, живете та працюєте на території: Харківської, Херсонської, Черкаської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Запорізької областей, а крім цього співпрацюєте з локальними ЗМІ, тоді можете сміливо заповнювати анкету.
    
    Хід та етапи проекту
    
    26 липня -21 серпня 2016 – відбір учасників;
    
    6 – 11 вересня 2016 – 5-денний тренінг у Києві з мультимедійних інструментів, інфографіки, SEO, роботи з соцмережами за участю провідних українських та польських експертів;
    
    4-9 жовтня 2016 – 5-денний тренінг у Києві з розробки бізнес-стратегії для просування створеного продукту, монетизації, принципам співпраці з іноземними партнерами за участю українських та польських експертів;
    
    6-10 листопада 2016 – 4-денний ознайомчий візит до Польщі, знайомство з принципами роботи провідних польських ЗМІ та зірок польської журналістики.
    
    Мета проекту
    
    Підтримка регіональних журналістів та активістів України, практична допомога у створенні якісних мультимедійних матеріалів на тему поточних проблем українських регіонів та локальних спільнот. Eastbook Media School допоможе у створенні стратегії роботи у соцмережах, монетизації публікацій та організації співпраці з міжнародними партнерами.
    
    Eastbook Media School бере на себе усі витрати, пов’язані з проїздом, проживанням, тренінгами, візами та харчуванням учасників проекту.
    
    Для участі у конкурсі кандидати повинні заповнити онлайн-анкету: https://irrp.org.ua/eastbook-media-school-konkurs-na-uchast-u-proekti-pidtrymky-ukrayinskyh-zhurnalistiv-ta-aktyvistiv/
    
    Останній день подання заявок на участь у проекті 21 серпня 2016.
    
    Чим раніше Ви заповните онлайн-анкету, тим більше шансів потрапити в Eastbook Media School!
    
    Організатори:
    
    Проект реалізується за сприяння Польсько-канадської програми підтримки демократії, що співфінансується з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (DFATD).
    
    Джерело: Інститут розвитку регіональної преси.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій