Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Керівник Фундації Чинність закону - Олег Спорников взяв участь у церемонії передачі оргтехніки да Нацагентства України з питань запобігання корупції

3 серпня, 2016 р.

    Голова Національної агенції з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак та Заступник голови Консультативної місії ЄС в Україні (КМЄС) Юг Фанту менш ніж за 2 тижні до офіційного запуску системи електронного декларування доходів та майна наголосили, наскільки важливо продемонструвати конкретні здобутки, аби завоювати довіру українців до нової системи боротьби з корупцією в Україні. Такі заяви були озвучені в рамках офіційного заходу в НАЗК.
    «Запуск системи е-декларування стане важливою віхою для НАЗК та України, — зазначив Юг Фанту. – Забезпечення прозорості інформації про майно та доходи в Україні допоможе зробити держслужбовців більш підзвітними народу. Недаремно ЄС наполягав на тому, щоб це було однією з умов для лібералізації візового режиму».
    КМЄС від самого початку підтримує НАЗК та інші органи, створені в Україні для боротьби з корупцією. Місія надає стратегічні консультації при розробці антикорупційного законодавства, проводить тренінги, надає обладнання та забезпечує підримку на стратегічному рівні. В якості спостерігача КМЄС брала участь в обранні вищого керівництва НАЗК та надавала консультації з різних питань, у тому числі допомагаючи організаційно та з налагоджуванням зв’язків з партнерами, згідно з міжнародними стандартами та кращими європейськими практиками.
    «Підтримка міжнародної спільноти була та залишається дуже важливою для НАЗК на етапі становлення, — зазначила Наталія Корчак. – Нам допомагають різні установи, і ми сподіваємося на продовження співпраці, щоб нарешті запрацювати на повну потужність».
    Фундація Чинність закону, надавала медійну та експертну підтримку цьому проекту.
    На фото: Олег Спорников та Фердінанд Коєнінг, радник по ЗМІ проекту EUAM
    


Ваша оцінка стану боротьби із корупцією в Україні?
Лише набирає обертів
Йде дуже мляво
Активно триває
Ледь жевріє
Нічого не робиться
Стало навіть гірше