Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Держприкордонслужба України переймає європейські стандарти управління кордонами

26 вересня, 2016 р.

    20 вересня в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулася церемонія відкриття нового проекту Twinning, спрямованого на вдосконалення прикордонного контролю згідно з практиками ЄС. Проект ЄС Twinning «Підтримка Державної прикордонної служби України у подальшому запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами, зокрема у сфері перевірки документів та виявлення викрадених автомобілів» допоможе Держприкордонслужбі покращити механізм запобігання нелегальній міграції і боротьби зі злочинністю в Україні.
    Мартін Клауке, керівник першого відділу програм допомоги «Належне управління та демократизація» Представництва ЄС в Україні, наголосив, що цей захід є першим проектом Twinning у сфері прикордонного контролю в Україні: «Цей проект сприятиме впровадженню нової стратегії прикордонного контролю».
    Він зауважив, що Євросоюз уже надав Україні значну допомогу у цій сфері, починаючи з 2013 року, зокрема виділив 60 мільйонів євро бюджетної підтримки у сфері інтегрованого управління кордонами, 10 мільйонів євро – на транспортні засоби та обладнання, а також підтримку регіонального потенціалу через проект Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги (EUBAM) в Одесі. «ЄС очікує на плідну і динамічну роботу нового проекту у співпраці з його зацікавленими сторонами, зокрема Державною прикордонною службою та Державною міграційною службою», заявив Мартін Клауке.
    Проект Twinning спрямований вдосконалити функціональний потенціал Державної прикордонної служби, допомогти у впровадженні інтегрованої системи охорони кордонів відповідно до стандартів, моделей і найефективніших методів роботи ЄС.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій