Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Європарламент закликав Росію звільнити українських бранців

16 березня, 2017 р.

    Європейський Парламент закликав звільнити українців, яких незаконно утримують в Росії. На цьому наголошується у резолюції, яку європейські депутати ухвалили 16 березня.
    
    Європейський Парламент вкотре засудив незаконну анексію Кримського півострова і міста Севастополь Російською Федерацією, що відбулася три роки тому. Він також засудив порушення свободи думки, переслідування медіа, насильницьке насадження російського громадянства та дискримінаційні політики, що їх проводить так звана влада Криму, особливо проти кримських татар.
    
    Депутати вважають, що Росія має припинити роздавати «російські паспорти усім жителям Криму»; також вона повинна «негайно відпустити усіх українських громадян, яких незаконно і безпідставно утримують у Росії та на тимчасово окупованих територіях України, а також гарантувати їхнє безпечне повернення». Окрім того, зважаючи на численні випадки «зникнень», тортур і систематичного приниження місцевих громадян, які виступають проти анексії Криму, Росія повинна «без зволікань полишити практику переслідувань».
    
    Парламентарі вкотре нагадали про свій заклик щодо негайного скасування рішення так званого Верховного суду Криму від 26 квітня 2016 року про заборону Меджлісу, законного і визнаного органу представництва кримських татар — корінного народу Криму, чиї «права жорстко порушуються».


Ваша оцінка стану боротьби із корупцією в Україні?
Лише набирає обертів
Йде дуже мляво
Активно триває
Ледь жевріє
Нічого не робиться
Стало навіть гірше