Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Єврокомісар Ган відвідає Київ, Маріуполь і Дніпро; акцент на реформах та допомозі ЄС

30 травня, 2017 р.

    *** Європейський комісар з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнес Ган 1-2 червня здійснить візит до України. Під час свого перебування він планує зустрітись з Президентом України Петром Порошенком, Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та іншими членами Кабінету міністрів, обговорити хід реформ з представниками організацій громадянського суспільства та здійснити короткі візити до Маріуполя та Дніпра.
    В четвер, 1 червня, Єврокомісар Йоганнес Ган та Віце-прем'єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе дадуть старт антикорупційній ініціативі ЄС та зустрінуться з керівниками антикорупційних органів та громадських організацій, які проводять активну діяльність в цій сфері. В другій половині дня в приміщенні Представництва ЄС в Україні Єврокомісар Ган проведе прес-конференцію (окреме запрошення для представників медіа буде надіслано пізніше).
    В п’ятницю, 2 червня, Єврокомісар візьме участь в Форумі, який відбудеться в Маріуполі. Форум присвячено відновленню та розвитку Донбасу. Ган також відвідає відновлені на кошти ЄС медичну клініку та соціальний гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб в Маріуполі. Єврокомісара супроводжуватимуть Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, Міністр закордонних справ Павло Клімкін, Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський та Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.
    В другій половині дня Єврокомісар Йоганнес Ган та Віце-прем’єр міністр Геннадій Зубко відвідають Дніпро. Тут вони відкриють регіональний Центр розвитку місцевого самоврядування, який створено за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».
    Представництво ЄС в Україні повідомить представників медіа щодо прес-заходів в Маріуполі та Дніпрі окремими прес-релізами впродовж наступних декількох днів.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій