Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Незаконна анексія Криму та Севастополя: ЄС продовжує санкції на рік

20 червня, 2017 р.

    ***
    19 червня 2017 року Рада ЄС продовжила до 23 червня 2018 року обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Росією Криму та міста Севастополя.
    Ці заходи застосовуються щодо осіб та компаній, які знаходяться в ЄС. Вони стосуються лише території Криму та міста Севастополя. Санкції включають заборону на:
    імпорт до ЄС товарів, вироблених в Криму чи в місті Севастополі;
    інвестиції в Криму та в місті Севастополі, тобто жоден європеєць чи зареєстрована в ЄС компанія не може купляти нерухомість чи юридичних осіб в Криму, здійснювати фінансування кримських компаній чи надавати відповідні послуги;
    надання туристичних послуг в Криму чи в місті Севастополі. Зокрема, європейські круїзні судна не можуть заходити в порти Кримського півострову за винятком надзвичайних ситуацій;
    експорт певних товарів та технологій для кримських компаній чи для використання на території Криму в сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики та для пошуку, розвідки та видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів. Також заборонено надання технічної допомоги, брокерських, будівельних чи інженерних послуг, пов’язаних з інфраструктурою в цих сферах.
    Відповідно до заяви Верховного представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки від 17 березня 2017 року від імені ЄС, ЄС й надалі засуджує незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією та підтверджує зобов’язання зберігати політику невизнання цієї анексії.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій