Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Незаконна анексія Криму та Севастополя: ЄС продовжує санкції на рік

20 червня, 2017 р.

    ***
    19 червня 2017 року Рада ЄС продовжила до 23 червня 2018 року обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Росією Криму та міста Севастополя.
    Ці заходи застосовуються щодо осіб та компаній, які знаходяться в ЄС. Вони стосуються лише території Криму та міста Севастополя. Санкції включають заборону на:
    імпорт до ЄС товарів, вироблених в Криму чи в місті Севастополі;
    інвестиції в Криму та в місті Севастополі, тобто жоден європеєць чи зареєстрована в ЄС компанія не може купляти нерухомість чи юридичних осіб в Криму, здійснювати фінансування кримських компаній чи надавати відповідні послуги;
    надання туристичних послуг в Криму чи в місті Севастополі. Зокрема, європейські круїзні судна не можуть заходити в порти Кримського півострову за винятком надзвичайних ситуацій;
    експорт певних товарів та технологій для кримських компаній чи для використання на території Криму в сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики та для пошуку, розвідки та видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів. Також заборонено надання технічної допомоги, брокерських, будівельних чи інженерних послуг, пов’язаних з інфраструктурою в цих сферах.
    Відповідно до заяви Верховного представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки від 17 березня 2017 року від імені ЄС, ЄС й надалі засуджує незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією та підтверджує зобов’язання зберігати політику невизнання цієї анексії.


Ваша оцінка стану боротьби із корупцією в Україні?
Лише набирає обертів
Йде дуже мляво
Активно триває
Ледь жевріє
Нічого не робиться
Стало навіть гірше