Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Європа допоможе Україні з апгрейдом Верховного суду

13 жовтня, 2017 р.

    13 жовтня 2017 відбулася церемонія відкриття нового проекту Twinning, що фінансується Європейським Сюозом. В рамках проекту німецькі та латвійські партнери передаватимуть досвід Верховному Суду України.
    "Це дуже важливий момент для судової системи України, оскільки новий Верховний Суд встановить стандарти для судів нижчої інстанції. Дійсно, це кращий момент для того, щоб європейські експерти приїхали в Україну і поділилися своїм досвідом з знову Верховним Судом. Тому ми закликаємо українську владу використовувати проект Twinning як важливий інструмент, який допоможе новому Верховному Суду добре працювати і стати авторитетним судовим органом ", - зазначив Томас Фреллесен, заступник глави Представництва Європейського Союзу в у раїні.
    Головне завдання проекту Twinning - посилити інституційну спроможність Верховного Суду шляхом формування єдиної судової практики при здійсненні правосуддя, правильного застосування чинного законодавства, а також забезпечення доступу до правосуддя та принципів верховенства права в Україні. Проект впроваджувати протягом 24 місяців Німецький фонд міжнародного правового співробітництва та Міністерство юстиції Латвійської Республіки. Основний бенефіціар проекту - Верховний Суд України.
    На урочистому заході були присутні голова Верховного Суду України Ярослав Романюк; заступник голови Представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен; Міністр юстиції Латвійської Республіки Дзінтарс Расначс; керівник проекту, віце-президент Вищого суду землі в Кельні Федеративної Республіки Німеччина Крістіан Шмітц-Юстен; Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель; Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс і постійний радник проекту, суддя Верховного суду Латвійської Республіки Яутріте Брієдіт.
    За додатковою інформацією звертайтеся в прес-службу Верховного Суду: (044) 594-54-41, (044) 594-54-11, (095) -308-60-84, e-mail presa@scourt.gov.ua.


Чи проводиться в Україні пенітенціарна реформа?
Так
Лише її імітація