Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Посольство Німеччини в Україні з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин між Україною і Німеччиною оголошує конкурс для молодих українців

15 листопада, 2017 р.

    , які цікавляться співпрацею наших країн і готові поділитися своїми враженнями, думками, очікуваннями і навіть фантазіями з розвитку цієї співпраці.
    
    Розкажіть нам, якими Ви бачите майбутні відносини України і Німеччини? Що повинно змінитися, чого варто прагнути, чого остерігатися? Перешкоди на шляху розвитку відносин між нашими країнами Ви бачите і як їх можна було б, на Вашу думку, подолати? Який українсько-німецьке партнерство Вашої мрії?
    
    Ми чекаємо від Вас невеликі есе українською мовою (максимальний обсяг - 3600 знаків з пробілами). Докладні вимоги до конкурсних робіт наступні.
    
    Конкурсні роботи будуть оцінюватися окремо за трьома категоріями:
    
    Політика (а це включає і двосторонню співпрацю, і міжнародне співробітництво, і європейські справи, і геополітику)
    Економіка (виберіть на свій смак галузь і напрямок - спільний бізнес, торгівля, інвестиції або світові економічні тенденції, що впливають і на Німеччину, і на Україні)
    Суспільство (наука, культура, питання співпраці між організаціями громадянського суспільства, міжлюдські стосунки, дозвілля і т.д. - вибір, так само, за Вами)
    Учасниками конкурсу можуть бути громадяни України, які досягли повноліття, але яким ще не виповнилося 36 років (станом на 13.11.2017). Один учасник може подати не більше одного есе на кожну з категорій конкурсу.
    
    Будьте сміливими у своїх мріях і текстах! Ми чекаємо учасників, які не тільки розбираються в тому, куди повинні рухатися наші держави, не тільки вміють аргументовано і логічно викласти свої думки, вміють зацікавити читача, але також, можливо, мають почуття гумору і не бояться бути трохи провокаційними. Оригінальна власну думку, свіжі ідеї і обгрунтована критика тільки вітаються.
    
    Автори трьох найкращих робіт отримають приз - поїздку до Берліна!
    
    Посольство Німеччини бере на себе витрати на переліт і 3 дня проживання, організовує зустрічі з представниками МЗС Німеччини та інших установ, розташованих в Берліні. Ви будете два дні вільного часу для прогулянок німецькою столицею.
    
    Але і це ще не все!
    
    Ще кілька кращих конкурсантів отримають запрошення на обід з керівником відділу преси Посольства Німеччини Маттіасом Конрадом в одному з київських ресторанів або подарунки від дипмісії. І, звичайно ж, всі переможці будуть запрошені на зустріч і дискусію в Посольстві, де зможуть представити свої ідеї. Крім того, кращі есе можуть бути опубліковані на сайті «Європейська правда» і в німецькому онлайн-журналі IPG Фонду ім. Фрідріха Еберта, який виходить на німецькому, англійською та російською мовами.
    
    До складу журі, що визначає переможців, увійдуть Сергій Сидоренко і редакція "Європейської правди"; Максим Яковлєв, доц., К.політ.н., Науковий директор Школи політичної аналітики Національного університету "Києво-Могилянська академія"; Ольга Васильцова, редактор журналу "IPG - Міжнародна політика і суспільство" Фонду ім. Фрідріха Еберта; Маттіас Конрад, керівник відділу преси Посольства Німеччини.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій