Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українці стануть справжніми власниками своїх персональних даних – проект ЄС запускає систему «Трембіта»

16 листопада, 2017 р.

    *** Система електронної взаємодії між державними реєстрами «Трембіта» – довгоочікуваний для України шанс нарешті позбутися бюрократичних перепон і налагодити ефективну взаємодію між державою та громадянами, повідомив Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного урядування України, під час Третього національного форуму IT-директорів органів влади «Взаємодія і електронні послуги» 16 листопада 2017 р.
    «Нова система «Трембіта» – це фундаментальна інфраструктура для надання ефективних та прозорих адміністративних послуг в Україні. Це вірний шлях, якщо ми справді прагнемо звільнити громадян від черг і коридорної корупції. Бігати повинні дані, а не люди. Форум допомагає нам залучити всі зацікавлені сторони, аби заручитися підтримкою ключових проектів для якісних реформ в Україні», – наголосив Олександр Риженко.
    «Трембіта» почне працювати в Україні найближчими місяцями. Її впроваджує консорціум з Естонії та України у співпраці з Державним агентством з питань електронного урядування України.
    «Проект включає в себе політичну волю уряду України, кращу експертизу Естонії та України, фінансову підтримку Європейського Союзу, урядів Швеції та Естонії», – зауважила керівник проекту EGOV4UKRAINE, представник Академії електронного урядування Естонії Марі Педак.
    За її словами, реалізація електронної системи, до якої Україна йшла довгих 2 роки, дозволить громадянам стати справжніми власниками інформації про себе. Адже люди знатимуть, хто з державних службовців цікавився їхніми персональними даними, коли і з якою метою.
    Форум проходив з 16 по 17 листопада в «Конгрес-готелі Пуща» в Києві. Цього року понад 200 IT-директорів органів державної влади спільно з представниками міжнародних проектів EGOV4UKRAINE, TAPAS та EGAP обговорили впровадження Системи електронної взаємодії державних реєстрів в Україні, а також наступні кроки з підвищення ефективності адміністративних послуг та їхньої прозорості й зручності шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).
    Програма форуму
    За додатковою інформацією звертайтеся до Анастасії Римарчук, керівника прес-служби Державного агентства електронного урядування,
    моб. +380 (97) 92 450 92, rymarchuk.anastasiia@gmail.com
    Додаткова інформація:
    Третій національний форум IT-директорів органів влади України організовано Державним агентством з питань електронного врядування України та проектами EGOV4UKRAINE на підтримку європейської програми децентралізації в Україні U-LEAD, TAPAS і EGAP.


Чи проводиться в Україні пенітенціарна реформа?
Так
Лише її імітація