Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


27 березня до Києва прибуває Єврокомісар Бєньковська

25 березня, 2018 р.

    27 березня до Києва з візитом прибуде Єврокомісар із внутрішнього ринку, промисловості, підприємницької діяльності та малих і середніх підприємств Ельжбета Бєньковська.
    Головна мета її візиту - обговорити з представниками української влади та бізнесу прогрес у проведенні реформ та потенціал промислової та економічної співпраці між ЄС та Україною в окремих галузях.
    Бєньковська разом з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та Першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим відкриє другий Діалог високого рівня з промислових та регуляторних питань між ЄС та Україною (див. нижче - Довідка).
    Довідка:
    Головний акцент Діалогу високого рівня з промислових та регуляторних питань між Україною та ЄС зосереджено на співпраці між двома сторонами для сприяння регуляторному зближенню між ЄС та Україною в окремих галузях. Йдеться про такі сфери: автомобілебудування, текстильну промисловість, сировинну продукцію, технічні торговельні бар’єри та державні закупівлі. Цей Діалог також сприяє посиленню співпраці щодо таких питань як стратегія розвитку малих і середніх підприємств, розвиток бізнесових кластерів чи космічної галузі, а також участі України в ключових програмах ЄС, зокрема “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу - COSME” та “Горизонт 2020”.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій