Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


27 березня до Києва прибуває Єврокомісар Бєньковська

25 березня, 2018 р.

    27 березня до Києва з візитом прибуде Єврокомісар із внутрішнього ринку, промисловості, підприємницької діяльності та малих і середніх підприємств Ельжбета Бєньковська.
    Головна мета її візиту - обговорити з представниками української влади та бізнесу прогрес у проведенні реформ та потенціал промислової та економічної співпраці між ЄС та Україною в окремих галузях.
    Бєньковська разом з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та Першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим відкриє другий Діалог високого рівня з промислових та регуляторних питань між ЄС та Україною (див. нижче - Довідка).
    Довідка:
    Головний акцент Діалогу високого рівня з промислових та регуляторних питань між Україною та ЄС зосереджено на співпраці між двома сторонами для сприяння регуляторному зближенню між ЄС та Україною в окремих галузях. Йдеться про такі сфери: автомобілебудування, текстильну промисловість, сировинну продукцію, технічні торговельні бар’єри та державні закупівлі. Цей Діалог також сприяє посиленню співпраці щодо таких питань як стратегія розвитку малих і середніх підприємств, розвиток бізнесових кластерів чи космічної галузі, а також участі України в ключових програмах ЄС, зокрема “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу - COSME” та “Горизонт 2020”.


Чи проводиться в Україні пенітенціарна реформа?
Так
Лише її імітація