Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


23 березня 2019 року на Переяславщині (Київська область) відбулося урочисте зібрання з нагоди відкриття пам’ятника воїнам-учасникам операції об’єднаних сил та антитерористичної операції.

23 березня, 2019 р.

    Скульптурна композиція загиблим воїнам-учасникам операції об’єднаних сил та антитерористичної операції Переяславщини уособлює в собі образ одного із загиблих бійців – Олександра Миколайовича Чабаненка.
    Народився він 01 грудня 1986 року на Переяславщині у селі Переяславське. Щирий і світлий хлопець, добрий товариш і друг, свій край і Батьківщину любив усім серцем. До військових дій працював на будівництві в Києві, де і проживав на той момент. Захищати Україну від російського агресора пішов добровольцем у перші ж дні війни. Був солдатом у 30-ій окремій механізованій бригаді.
    Доля його родини трагічна. Мама одна виховувала його та старшу сестричку. Так склалося життя, що сьогодні із цієї родини в живих не залишилося нікого – померла мама, молодою у 43 роки через хворобу – пішла із життя й сестра. А 07 травня 2015 року у бою поблизу міста Артемівськ на Донеччині загинув і сам Олександр. Його поховали у рідному Переяславському, де за могилою доглядають тітка Тетяна Йосипівна Швирид та двоюрідний брат Руслан Володимирович Швирид.
    Аби пам’ять жила в серцях про цього сміливого юнака і його рідних, про кожного героя із Переяславщини він і став тим реальним образом для створення пам’ятника, який сьогодні й відкрили.


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи