Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


DeHack Дунаївці: Наближення цифрових рішень до об'єднаних громад

9 травня, 2019 р.

    3-5 травня в Дунаєвецькій ОТГ Хмельницької області відбудеться хакатон з децентралізації «DeHack Дунаївці».
    Програма «U-LEAD з Європою» проведе хакатон у Дунаєвецькій об'єднаній громаді з 3 по 5 травня. Він є частиною серії заходів під назвою «DeHack – Хакатон з децентралізації».
    Хакатон є змаганням з дизайну на швидкість, під час якого програмісти, графічні дизайнери, менеджери проектів, а також експерти у цій сфері активно співпрацюють задля створення цифрового рішення.
    Мета хакатону «DeHack Дунаївці» полягає у створенні ІТ-проектів або спеціального програмного забезпечення, що слугуватиме відправною точкою вирішення проблем, з якими зіштовхуються громади у процесі децентралізації, а саме: питань, пов'язаних із місцевою екологією, розвитком туризму, контролем місцевих фінансів, отриманням та обробкою скарг від громадян.
    Учасників супроводжуватимуть досвідчені наставники: ІТ-фахівці, бізнес-експерти, представники ОТГ, громадянського суспільства та ЗМІ. Кожен з них допоможе командам у розробці проекту. Три найкращі рішення будуть відзначені спеціальними нагородами, призначеними для підтримки подальшого розвитку рішення.
    «DeHack Дунаївці» - вже п'ятий хакатон із серії DeHack. Перший захід було проведено у Львові, наступні відбулися у Дніпрі, Одесі та Тростянці.
    Цього року хакатони DeHack зосереджені на ще тіснішій співпраці з об'єднаними громадами. Ось чому кожен із трьох запланованих заходів буде організований в ОТГ, щоб забезпечити тіснішу співпрацю та зв'язок між громадами як бенефіціарами розроблених рішень та розробниками як потенційними постачальниками послуг.
    Більше інформації можна знайти на сайті https://dehack.today/ або звернувшись до радника з цифрових комунікацій реформи Артема Комолова за тел. 067 506 15 07 чи електронною поштою artem.komolov@giz.de.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати