Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


13-14 травня ЄС разом з Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Республікою Молдова та Україною будуть відзначати 10-ту річницю Східного партнерства низкою заходів в Брюсселі.

10 травня, 2019 р.

    Ці заходи є чудовою нагодою відсвяткувати взаємовигідне партнерство, яке приносить конкретні результати для громадян.
    Відзначати 10-річний ювілей Східного партнерства поруч зустрічей високого рівня в Брюсселі. У них візьмуть участь, зокрема, Президент Європейської Ради Дональд Туск, Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер і Висока представниця ЄС із закордонних справ і політики безпеки / Віце-президенткою Європейської Комісії Федеріка Моґеріні. Також до зустрічей приєднаються шість країн-учасниць Східного партнерства, країни-члени ЄС та інші зацікавлені сторони.
    У понеділок, 13 травня, під головуванням Федеріки Моґеріні відбудеться щорічна зустріч міністрів закордонних справ Східного партнерства. У ній візьмуть участь 28 країн-членів ЄС, шість східних партнерів Євросоюзу і ключові зацікавлені сторони; Єврокомісар з Європейської політики сусідства і переговори про розширення Йоханнес Хан також буде присутній на події.
    Під час зустрічі міністри оцінять прогрес виконання порядку денного «20 ключових завдань на період до 2020 року», прийнятого в листопаді 2017 року на саміті Східного партнерства. Його мета - принести відчутні блага життя громадян по всьому регіону за допомогою роботи в напрямку міцних економік, управління, пов'язаності і товариств.
    Увечері цього ж дня Туск приймати глав держав або урядів шести країн Східного партнерства під час святкової вечері. Цей захід також відвідають Юнкер, Моґеріні і Ган. Крім того, в ньому візьмуть участь ініціатори Східного партнерства у 2008 році Радослав Сікорський і Карл Більдт, колишні міністри закордонних справ Польщі та Швеції відповідно.
    Паралельно в Центрі образотворчих мистецтв BOZAR в Брюсселі відбудеться концерт під назвою «Створюючи разом». Це дійство об'єднає на одній сцені широко Джазовий Оркестр Брюсселя і музикантів з шести країн-учасниць Східного партнерства.
    14 травня у приміщенні Європейської Комісії під головуванням Юнкера відбудеться конференція високого рівня. У конференції візьмуть участь глави держав або урядів країн Східного партнерства, міністри закордонних справ країн-членів ЄС, представники громадянського суспільства та бізнесу, молодь та журналісти з 34 країн. Також на захід приєднаються Моґеріні, Ган і єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем. Цей захід є чудовою нагодою обговорити останні події, що стосуються партнерства, протягом першого десятиліття. Також він стане платформою для обміну думками щодо його майбутнього з широкою аудиторією ключових зацікавлених сторін, які активно працюють в цьому регіоні або безпосередньо залучені в цю ініціативу.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати