Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Креативна територія Європейського Союзу з нагоди Дня Європи в Україні – 100 квадратних метрів можливостей

16 травня, 2019 р.

    З нагоди Дня Європи Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує всіх охочих відвідати Креативну територію ЄС. Арт-перформанс про корупцію, інтерактивна гра про безпеку на дорогах, он-лайн курс на тему Угоди про асоціацію, можливості для малого та середнього бізнесу, а також заходи від інших проектів та ініціатив, що фінансуються ЄС, чекають на киян та гостей міста вже 18 травня.
    Креативна територія ЄС, створена за ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні, продемонструє конкретні можливості, які надає ЄС у найрізноманітніших сферах – від антикорупційної діяльності до безпеки на дорогах – у інтерактивний спосіб.
    Представлені будуть більш ніж 20 проектів, фінансованих або співфінансованих Європейським Союзом. Серед них – Erasmus+, U-Lead with Europe, EU4Business, Forbiz, Сulture Bridges, Громадська Синергія, Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) та проекти-грантери Bihus.Info, Slidstvo.Info, ЧЕСНО, Точка дотику, RDPI, проект Європейського інвестиційного банку, спрямований на безпеку та модернізацію доріг, активності від Молодих Європейських Послів. Кожен охочий зможе поспілкуватися з представниками проектів та співробітниками Представництва ЄС в Україні, отримати консультації, а також взяти участь в іграх, квізах, зробити селфі у фотозоні разом із представниками Консультативної місії ЄС (EUAM), дізнатися більше про сектор цивільної безпеки та навіть розмалювати картонні будиночки на тему дорожнього руху.
    Наташа Ефімофф, Голова відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, зазначає: “В серці Дня Європи лежить ідея єдності – саме тому ми прагнемо показати відчутні результати партнерства Європейського Союзу з Україною через залучені до Креативної території ЄС проекти”. Запрошуємо вас долучитися до Креативної території ЄС – гарантуємо чимало корисної інформації, можливостей від Європейського Союзу, призів та нових знань!
    Заходи відбуватимуться з 10:00 до 18:45 на території паркінгу МЗС України, Михайлівська площа, 1.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати