Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


48 українців виграли гранти «Еразмус+» на навчання на магістратурі в університетах Європи у 2019 році

31 травня, 2019 р.

    English version is http://www.rol.org.ua/eng/index.cfm
    ***
    48 українців з 2 273 переможців цьогорічного конкурсу з усього світу будуть навчатися на спільних магістерських програмах в університетах Європи за фінансової підтримки Програми Європейського Союзу «Еразмус+». Серед них 34 жінки і 14 чоловіків з Києва, Львова, Вінниці, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Кривого Рогу, Дніпра та Одеси. Ще 155 студентів з України наразі знаходяться у резервному списку для навчання у Європі.
    Всього на конкурс 2019 р. від України подали 417 заявок з-поміж 31 661 від кандидатів з 185 країн світу. Таким чином, Україна входить до ТОП-15 країн, що показали найкращі результати під час конкурсу. Крім того, 878 заявок подали кандидати з країн Східного партнерства (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія та Молдова), з яких 71 стипендіат отримав грант. Таким чином Україна показала найкращий результат серед країн регіону Східного партнерства.
    Студенти з України розпочнуть своє навчання на спільних магістерських програмах «Еразмус Мундус» (Erasmus Mundus Joint Degrees) вже з вересня цього року у відомих університетах Австрії, Бельгії, Болгарії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Німеччини, Нідерландів, Португалії, Сполученого Королівства, Франції та Чехії.
    Цього року українські студенти обрали наступні тематики магістерських програм: урбанізація, глобалізація та гендерні дослідження; наномедицина та соціальне здоров'я; туризм, культура і мистецтво; інженерія та ІТ; кліматичні зміни тощо.
    На сьогодні вже 205 українських студентів навчаються на спільних магістерських програмах «Еразмус Мундус» з 2014 року – 191 магістр та 14 аспірантів. Окрім освітньої місії, вони виконують ще одну важливу роль «амбасадорів», які сприяють і підтримують Україну в Європі, а при поверненні – сприятимуть розвитку, модернізації та реформам у своїй державі.
    Додатково: «Еразмус+» – це Програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту.
    Спільні магістерські програми «Еразмус Мундус» – це унікальні та престижні магістерські програми, що розроблені партнерством університетів мінімум з двох країн Європи, які надають гранти кандидатам з усього світу та покривають витрати на навчання, трансфери, візу, страхування, щомісячну стипендію в 1 000 євро тощо. Окрім основних навчальних програм, студенти отримують можливість відвідувати мовні курси, а також дізнатись більше про країни Європи, нові традиції та культури разом з одногрупниками з усього світу.
    За додатковою інформацією звертайтеся до Національного Еразмус+ офісу в Україні


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати