Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


8 проектів-переможців конкурсу 2019 р. Програми ЄС ЕРАЗМУС+: Розвиток потенціалу вищої освіти розпочинають діяльність в Україні

11 серпня, 2019 р.

    Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2019 р. за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.
    Загалом було відібрано 163 проекти, в тому числі 8 проектів за участі організацій з України. 51 заклад вищої освіти та інші українськи організації розпочнуть діяльність по проектам з жовтня 2019 р. або січня 2020 р.
    Загальний бюджет проектів становить понад 7 150 000 євро.
    Проекти за участю України спрямовані на модернізацію освітніх програм у сферах кіберфізичних систем, ерготерапії, розвиток мовних компетентностей вчителів, а також на посилення співпраці закладів вищої освіти з економічним та соціальним середовищем.
    Серед 51 партнера з України 38 закладів вищої освіти, 2 науково-дослідні інститути, 4 приватних та 2 державних підприємства, 4 громадські організації, а також Міністерство освіти і науки України. Серед закладів вищої освіти 3 переміщені установи: - Донецький національний технічний університет, Донецький державний університет управління та Горлівський інститут іноземних мов.
    До проектних команд входять 52 партнери з 21 країни світу: 36 організацій з 17 країн-членів Програми (Австрія, Бельгія, Фінляндія, Республіка Кіпр, Естонія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Угорщина, Польща, Португалія, Іспанія, Швеція, Великобританія) та 16 організацій з 4 країн-партнерів Програми (Азербайджан, Грузія, Білорусь, Республіка Молдова).
    Довідково: Напрям Розвиток потенціалу вищої освіти (КА2: CBHE) є окремим компонентом міжнародного виміру Програми Еразмус+ у сфері вищої освіти. В рамках чотирьох конкурсів у період з 2015 р. до 2018 р. було подано 464 проектів, з яких 30 проектів за участі 90 інституцій як партнерів з України підтримано, включаючи один університет як грантоотримувач. Загальна сума гранту проектів складає більше ніж 15 млн. євро.
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій