Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


8 проектів-переможців конкурсу 2019 р. Програми ЄС ЕРАЗМУС+: Розвиток потенціалу вищої освіти розпочинають діяльність в Україні

11 серпня, 2019 р.

    Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2019 р. за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.
    Загалом було відібрано 163 проекти, в тому числі 8 проектів за участі організацій з України. 51 заклад вищої освіти та інші українськи організації розпочнуть діяльність по проектам з жовтня 2019 р. або січня 2020 р.
    Загальний бюджет проектів становить понад 7 150 000 євро.
    Проекти за участю України спрямовані на модернізацію освітніх програм у сферах кіберфізичних систем, ерготерапії, розвиток мовних компетентностей вчителів, а також на посилення співпраці закладів вищої освіти з економічним та соціальним середовищем.
    Серед 51 партнера з України 38 закладів вищої освіти, 2 науково-дослідні інститути, 4 приватних та 2 державних підприємства, 4 громадські організації, а також Міністерство освіти і науки України. Серед закладів вищої освіти 3 переміщені установи: - Донецький національний технічний університет, Донецький державний університет управління та Горлівський інститут іноземних мов.
    До проектних команд входять 52 партнери з 21 країни світу: 36 організацій з 17 країн-членів Програми (Австрія, Бельгія, Фінляндія, Республіка Кіпр, Естонія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Угорщина, Польща, Португалія, Іспанія, Швеція, Великобританія) та 16 організацій з 4 країн-партнерів Програми (Азербайджан, Грузія, Білорусь, Республіка Молдова).
    Довідково: Напрям Розвиток потенціалу вищої освіти (КА2: CBHE) є окремим компонентом міжнародного виміру Програми Еразмус+ у сфері вищої освіти. В рамках чотирьох конкурсів у період з 2015 р. до 2018 р. було подано 464 проектів, з яких 30 проектів за участі 90 інституцій як партнерів з України підтримано, включаючи один університет як грантоотримувач. Загальна сума гранту проектів складає більше ніж 15 млн. євро.
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати