Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Керівником головного правозахисного відомства країни - Генпрокуратури, призначений Руслан Рябошапка

30 серпня, 2019 р.

    Руслан Георгійович Рябошапка (нар. 14 жовтня 1976, смт Зеленогірське Любашівського району, Одеська область) — український юрист, політик та державний діяч.
    Біографія
    Колишній заступник Міністра юстиції України (з 19 березня 2014). Член Національного агентства з питань запобігання корупції (з 16 березня 2016)
    9 червня 2017 пішов з посади члена НАЗК.[4]
    Заступник Глави адміністрації Президента України Зеленського (з 21 травня 2019 року)
    Освіта
    1998 — закінчив Міжнародний Соломонів університет, отримав кваліфікацію спеціаліста.
    Кар'єра
    З 1998 до 2001 рр. — головний консультант заст. начальника управління законодавства про правосуддя, охорону правопорядку та оборону; заступником директора Департаменту законодавства про правосуддя, кримінального і процесуального права та про адміністративну відповідальність Міністерства юстиції; заступником начальника відділу Державного департаменту України з питань виконання покарань.
    У 2001—2002 рр.. — заступник директора Департаменту законодавства про правосуддя, кримінального і процесуального права та про адміністративну відповідальність Міністерства юстиції України.
    У 2002—2003 рр.. — директор Центру правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України.
    З грудня 2003 по червень 2010 рр. очолював Департамент законодавства про правосуддя, правоохоронної діяльності та антикорупційної політики Міністерства юстиції України. Глава делегації України на засіданнях пленарних з'їздів Групи держав Ради Європи проти корупції (GRECO).
    21 червня 2010 призначений директором новоствореного Бюро з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України. Головне завдання Бюро — підготовка та реалізація урядових пріоритетів у впровадженні антикорупційної політики. У його структуру входить кілька секторів: проведення антикорупційної експертизи, аналізу та дослідження проблем виникнення корупції, міжнародної співпраці та інформаційної політики, координації діяльності центральних органів виконавчої влади з питань антикорупційної політики.
    У лютому 2011-го Кабмін ліквідував посаду урядового уповноваженого та Бюро з питань антикорупційної політики.
    Лютий 2011 — жовтень 2013 — заступник директора Департаменту юридичного забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України.
    Жовтень 2013 — березень 2014 — керівник Департаменту аналізу антикорупційної політики у неурядовій організації «Transparency International Україна».
    Березень 2016 — червень 2017 — Член Національного агентства з питань запобігання корупції.
    На виборах Президента України 2019 року — радник кандидата Зеленського.
    21 травня 2019 — призначений заступником Глави Адміністрації Президента України Володимира Зеленського.[13] Член делегації України для участі в роботі Групи держав Ради Європи проти корупції (GRECO).
    Голова Національної ради з питань антикорупційної політики (з 25 червня 2019).
    Співголова Комісії з питань правової реформи (з 7 серпня 2019). 29 серпня 2019-го призначений генеральним прокурором України.
    Фото: Олег Спорников
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю