Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Представників громадянського суспільства України запрошують до участі в онлайн-курсі зі сторітелінгу

6 жовтня, 2019 р.

    Лідерів громадянського суспільства, проєктних менеджерів, експертів з комунікації, активістів і волонтерів, які працюють в організаціях громадянського суспільства Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдови й України, запрошують взяти участь в онлайн-курсі зі сторітелінгу.
    Про курс вдруге оголосив фінансований Євросоюзом проєкт «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства Східного партнерства» (Eastern Partnership Civil Society Facility). Його мета – допомогти представникам громадянського суспільства поліпшити комунікацію власних проєктів і залучити якомога більше людей за допомогою використання технік сторітелінгу.
    Курс розпочнеться 29 жовтня і триватиме до 10 грудня. Охочі взяти участь в курсі можуть заповнити онлайн-форму заявки за таким посиланням. Останній термін подання заявки – 13 жовтня.
    Учасників курсу обиратимуть, ґрунтуючись на їхньому досвіді та опису мотивації.
    Проєкт «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства Східного партнерства» – допомагає у створенні синергії між численними двосторонніми та регіональними ініціативами для громадянського суспільства; також він сприяє відтворенню та стійкості їхніх результатів. Він доповнює фінансову підтримку ЄС для діяльності, що її здійснюють організації громадянського суспільства, які є надважливими суб’єктами у просуванні реформ у країнах Східного партнерства та в досягненні очікуваних результатів Східного партнерства.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій