Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Представників громадянського суспільства України запрошують до участі в онлайн-курсі зі сторітелінгу

6 жовтня, 2019 р.

    Лідерів громадянського суспільства, проєктних менеджерів, експертів з комунікації, активістів і волонтерів, які працюють в організаціях громадянського суспільства Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдови й України, запрошують взяти участь в онлайн-курсі зі сторітелінгу.
    Про курс вдруге оголосив фінансований Євросоюзом проєкт «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства Східного партнерства» (Eastern Partnership Civil Society Facility). Його мета – допомогти представникам громадянського суспільства поліпшити комунікацію власних проєктів і залучити якомога більше людей за допомогою використання технік сторітелінгу.
    Курс розпочнеться 29 жовтня і триватиме до 10 грудня. Охочі взяти участь в курсі можуть заповнити онлайн-форму заявки за таким посиланням. Останній термін подання заявки – 13 жовтня.
    Учасників курсу обиратимуть, ґрунтуючись на їхньому досвіді та опису мотивації.
    Проєкт «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства Східного партнерства» – допомагає у створенні синергії між численними двосторонніми та регіональними ініціативами для громадянського суспільства; також він сприяє відтворенню та стійкості їхніх результатів. Він доповнює фінансову підтримку ЄС для діяльності, що її здійснюють організації громадянського суспільства, які є надважливими суб’єктами у просуванні реформ у країнах Східного партнерства та в досягненні очікуваних результатів Східного партнерства.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю