Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Добрі речі для Донбаса

24 жовтня, 2019 р.

    Фундація соціально правової допомоги населенню “Чинність закону” і редакція газети "Нова Доба" – , повідомляють, що зусиллями жителів Києва і області в рамках проекта “Добрі речі”, який організація проводить протягом трох років, було зібрано кілька тонн гуманітарної допомоги: вживаних та нових речей, теплого і нижнього одягу, взуття, оргтехніки, іграшок, канцтоварів тощо і за допомогою громадської ініціативи “Операція “Маестро”, переправлено до прифронтової полоси у Донецький області. Речі були розподілені поміж усіма, хто потребує такої допомоги у “сірій зоні” у районі Волновахи, Авдіївки Благодійними організаціям: БФ “Пілігрім” (Маріуполь), ГО “Дивись Серцем” (м. Волноваха) та інші
    “Добрі речі” проект, суть якого у тому, що мешканці Києва і області приносять і сдають все, чим вони можуть пожертвувати або не використовують у побуті, а благодійні організації перебирають, сортують, упаковують та відправляють нашим співгромадянам на Схід України, які проживають у зоні бойових дій і вкрай потребують якраз побутових речей, взуття тощо. Проект виконується силами вищезгаданих організацій, а також інших громадських організацій міста Києва: ГО “Громадянська палата міста Києва”, БО “Парламентський клуб неурядових організацій”, ГО “Інститут розвитку самоорганізації населення”, ГО “Інститут вивчення проблем верховенства права”, ГО “Культурний осередок ХХІ століття”
    “Ми вдячні усім організаціям, які збирають і відвозять “Добрі речі” на фронт, але головне – це люди, звичайні кияни, які приносять свої речі й передають їх нашим співгромадянам на Сході… аби ми пам’ятали і відчували себе спільнотою, громадянами, громадянським суспільством” – каже Директор БО “Парламентський клуб неурядових організацій” – Олег Спорников. “Наша організація з першого дня збирає “Добрі речі” і коли бачу очі дітей, які розглядають подаровані їхніми ж ровесниками іграшки, я не можу втримати сліз”.
    “Ми також висловлюємо щиру подяку нашим колегам по проекту: Ігореві Пилипчукові, Олександрові Шевченку, отцю Роману Сиротичу, Андрієві Перехресту, Максимові Тринеєву, Михайлові Городецькому та багатьом -багатьом іншим” – підсумував Олег Спорников.
    Організації й надалі продовжуватимуть збирати “Добрі речі”. Їх можна передати за адресою: вул. Азербайджанська 8б, (вхід ліворуч магазину “АТБ”) – ГО “Громадянська палата міста Києва”. У робочі дні з 11.00 до 18.00 тел. 044 2233393.
    Довідка “Нової доби”: Проект “Добрі речі” – громадська франшиза від всесвітньо відомого проекту “Їєллоу пакетс” або “Жовті пакети” , який у нашій країні започаткували одесити.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю