Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Києві відбудуться громадські консультації щодо роботи заводу - Енергія

13 листопада, 2019 р.

    16 листопада 2019 року об 11:00 у Ліцеї «Інтелект» (актова зала) (проспект Миколи Бажана, 34а), відбудуться консультації з громадськістю щодо функціонування на території Дарницького району міста Києва сміттєспалювального заводу «Енергія». Зокрема розглядатитмуться такі варіанти вирішення проблеми: модернізація системи очищення димових газів на сміттєспалювальному заводі СП «Енергія» КП «Київтеплоенерго», розгляд ризиків пов'язаних з функціонуванням сміттєспалювального заводу СП «Енергія» КП «Київтеплоенерго» без його модернізації, будівництво для потреб міста нового сміттєпереробного заводу, впровадження в місті Києві системи сортування сміття. Прийняті рішення поширюватиметься на мешканців Дарницького району та міста Києва в цілому.
    Для акредитації ЗМІ звертатися у відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату Дарницької райдержадміністрації (вул.О.Кошиця,11, каб.212) тел.(044)564-90-19., акредитацію також проводить ГР "Тут починається Київ": тел.: 050-358-55-33
    Вхід на консультації з громадськістю вільний. Реєстрація учасників публічних громадських обговорень здійснюється за пред’явленням документу, що посвідчує особу (паспорт).
    Подробиці тут: https://novadoba.kiev.ua/2019/11/13/4670
    #ЗаводЕнергія
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій