Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українське відділення міжнародної правозахисної організації Amnesty International вважає юридичним фарсом і порушенням прав людини рішення міської ради Рівного щодо заборони ЛГБТ-маршів у місті.

28 грудня, 2019 р.

    Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова Amnesty International Ukraine Оксана Покальчук.
    «Рішення Рівненської міської ради про заборону проведення всіх у місті маршів ЛГБТ-спільнот та інших заходів, які влада трактує як «пропаганду девіантної статевої поведінки» — яскравий приклад того, як передноворічне божевілля може стосуватися не лише масової біганини за подарунками й продуктами, але й повністю протиправних рішень місцевої влади», — написала вона.
    На її думку, немає жодних законодавчих підстав для ухвалення такого рішення.
    Вона також наголосила, що, відповідно до міжнародного права, усі міжнародні пакти та рішення Європейського суду з прав людини забороняють дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності при організації мирних публічних заходів.
    «Рішення міської ради в Рівному — це пряме порушення прав і свобод людини. І я закликаю місцевих депутатів/-ок скасувати це рішення та припинити ганебну дискримінацію людей за ознаками сексуальної орієнтації й гендерної ідентичності», — додала Покальчук.
    Нагадаємо, міська рада Рівного заборонила проведення у місті маршів ЛГБТ-спільнот та інших заходів, які влада трактує як «пропаганду девіантної статевої поведінки».


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій