Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Стипендії для громадських активістів з регіону Східного сусідства — дедлайн продовжено

17 січня, 2020 р.

    Дедлайн подачі заявок на участь у Стипендійній програмі громадянського суспільства Східного партнерства 2020 року було продовжено до 20 січня. Ця програма орієнтована на молодих громадських активістів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України, які мають нові ідеї для покращень у своїх громадах або країнах і прагнуть розвивати свої лідерські навички.
    Програму організовує проєкт «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства Східного партнерства» (ФГС СхП), що фінансується Європейським Союзом.
    Учасники програми мають унікальну можливість взяти участь в навчальних сесіях та інших заходах, що розвивають їх потенціал. Вони також отримають стипендію до 5 тисяч євро на реалізацію власних проєктів. Молоді активісти також стануть також частиною міжнародної мережі однодумців, і у такий спосіб зможуть брати участь у численних зустрічах високого рівня і взаємодіяти з тими, хто приймає рішення в їх країнах, а також у європейських інституціях.
    Докладніше про конкурс заявок.
    Форум громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП) допомагає налагодити синергію між різноманітними двосторонніми та регіональними ініціативами на користь громадянського суспільства, а також сприяє розповсюдженню та сталості результатів таких ініціатив. Він доповнює фінансову підтримку діяльності організацій громадянського суспільства з боку ЄС, адже вони просувають реформи в країнах Східного партнерства і допомагають досягати очікуваних результатів Східного партнерства.


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені