Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс експертів для розроблення навчальних матеріалів із суспільної доброчесності

28 липня, 2020 р.

    Громадська організація “Смарт освіта” в партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) реалізує проект “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію”.
    У межах проєкту оголошено конкурс із формування групи експертів зі створення навчальних матеріалів для вчителів та учнів, а також адаптації концепції «суспільної доброчесності» (integrity education) у програму початкової школи НУШ.
    Мета проєкту – сприяти розвитку та поглибленню етично-ціннісного компоненту суспільної доброчесності в освітньому процесі через розробку цікавих навчальних матеріалів для початкової школи НУШ. Проєкт створить умови для кращого розуміння вчителями та дітьми понять доброчесності, корупції і етичних суспільних практик і в такий спосіб допомагатиме формувати відповідальне та свідоме молоде покоління українців.
    Вимоги до матеріалів, що розроблятимуться:
    – Надати загальне розуміння освітянам та громадськості, що таке «суспільна доброчесність», як саме вона може реалізовуватися в школі, зокрема в початкових класах;
    – Дати вчителям початкової школи готові інструкції для інтегрування матеріалів у програми 3 та 4 класів (готові розробки, ігри, уроки, квести тощо);
    – Дати учням початкових класів цікаві матеріали й заохотити їх робити різні завдання, зокрема і з батьками;
    – Стати пілотним матеріалом, який буде в основі подальшого поширення напрацювань у школах та розвитку програм початкової школи.
    Для розробки таких матеріалів ГО «Смарт освіта» запрошує в команду таких спеціалістів (описи вакансій читайте в прикріпленнях):
    вчитель початкової школи;
    копірайтер
    методист
    психолог
    експерт із розроблення методичних рекомендацій
    Надсилайте резюме на пошту: sm.osvita@gmail.com
    Заявки на участь у відборі мають бути надіслані не пізніше 04.08.2020.
    Джерело: ГУРТ


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю