Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Програма Chevening - Посольства Великої Британії в Україні, пропонує долучитися до конкурсу на здобуття освіти у Брітанії

13 жовтня, 2020 р.

    Chevening – це можливість, що дозволяє людям з лідерським потенціалом отримати повне фінансування на освіту на однорічних магістерських програмах або програмах MBA у Великій Британії. Всі стипендіати і стипендіатки мають повернутись до України на щонайменше 2 роки після програми, а це означає, що з цими талантами Ви зможете разом реалізувати ініціативи абсолютно нового масштабу.
    Програма Chevening орієнтована на людей, які вже мають досвід роботи щонайменше 2 роки – ми не обмежуємо ні вік, ні галузь освіти/роботи кандидатів. Стипендіати самостійно обирають місце навчання – а це означає, що Oxford, Cambridge, LSE, King’s College та інші омріяні університети Британії можуть стати реальністю для Вас або Ваших колег. Випускники Chevening в Україні працюють у різноманітних сферах: бізнес, державне управління, право, комунікації, охорона здоров’я, IT, творчість тощо. Це – надзвичайно престижна і цікава спільнота, яка у світовому масштабі нараховує більше 50.000 випускників.
    Ми приймаємо заявки до 3 листопада 2020 року. Наше посольство радо може допомогти розібратись у процесі подачі заявки і, за бажання, ми можемо запропонувати або взяти участь у наших онлайн-заходах на сторінці Посольства у Facebook, або організувати онлайн-презентацію саме для Вас. Дайте нам знати, якщо така пропозиція була б Вам цікава і ми обговоримо найбільш прийнятний формат. Також ми були б дуже вдячні, якби Ви розповсюдили інформацію про програму серед Ваших партнерів і контактів. Для Вашої зручності, у вкладенні надсилаємо флаєр і презентацію з більш детальним описом. Детальна інформація про програму є також на сайті Chevening.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю