Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Посольство Великої Британії оголосило урядову стипендіальну програму Сhevening в Україні.

13 жовтня, 2021 р.

    Місія Chevening – підтримувати амбіційних лідерів з різних країн світу, надаючи їм повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило, це однорічні магістерські програми, а також MBA).
    Посольство покриває витрати на навчання, проживання, транспорт і візу – і також пропонуємо різноманітні можливості для випускників.
    В Україні вже близько 450 чівнерів – так називають випускників програми, а у всьому світі – вже більш як 50000!
    Програма не обмежує вік і спеціальності кандидатів, тож стипендіатами/ками стають представники різних сфер – STEM, бізнес, креативні індустрії, мистецтво, право, медицина тощо. При цьому стипендіати самостійно обирають місце навчання – а це означає, що Oxford, Cambridge, LSE, King’s College та інші престижні університети Британії швидко стають для них реальністю.
    Вимоги до кандидатів прості: наявність диплому бакалавра, мінімум двох років досвіду роботи (волонтерства, стажування теж враховуються), лідерський потенціал і хороше знання англійської мови.
    Команда Chevening, пропонує українським громадським організаціям провести презентацію про програму або інтерактивний воркшоп про ефективну самопрезентацію і написання есе. Також, можна переглянути вебінар про програму з цьогорічними стипендіатами – запис на сторінці Посольства у Facebook і на сайті: https://www.chevening.org/apply
    


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю