Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Тисяча доларів під час війни: бізнесу України пропонують гранти. Українські підприємства зможуть отримати гранти

27 квітня, 2022 р.

    Заявки на допомогу бізнесу ухвалюють до 10 травня. У проекті можуть взяти участь українські виробники декору для дому, одягу, меблів, іграшок.
    З першого дня війни Фокус на хвилину не припиняв роботу. Наша команда вважає своїм обов'язком інформувати читача про те, що відбувається, збирати та аналізувати факти, протистояти ворожій пропаганді. Сьогодні Фокус потребує вашої підтримки, щоб продовжувати свою місію. Дякуємо за те, що ви з нами.
    Сотні українських крафтових виробників, готових залишатися в країні та продовжувати свою діяльність, зможе отримати по $1000 на підтримку своїх брендів. Ініціативу Made in UA Support Project запускають програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України", Укрпошта та TECHBUREAU.
    У програмі зможуть взяти участь творці декору для дому, одягу, меблів, іграшок тощо; українські юрособи ТОВ та ФОП ІІ та ІІІ групи. Обов'язкова умова – виробництво підприємства має бути в Україні.
    Подача заявок на участь у проекті стартує 27 квітня на платформі UAmadesupport.com та триватиме до 10 травня. Ініціатива відбувається за підтримки Національного проекту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.
    "В Україні було створено багато брендів міжнародного рівня. З початком війни основна частина підприємств опинилася у надзвичайно скрутному становищі. Тому ми разом із нашими партнерами вирішили підтримати проект Made in UA Support Project, який сприятиме розвитку потужної та відкритої української економіки шляхом підтримки малих підприємств ", – каже Олеся Залуська, заступник керівника програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".
    Зазначають, що після подання заявок ініціатори проекту на внутрішньому голосуванні до 24 травня оберуть сто компаній, які матимуть допомогу. Підприємцям, яких оберуть, нададуть інструкцію щодо отримання фінансової допомоги.
    Бізнеси зможуть направити допомогу на маркетинг, покращення презентації товарів, логістику, виробництво тощо.
    Також учасникам обіцяють додаткові призи від організаторів та партнерів – наприклад, промокоди на 30 тис. грн., 20 тис. грн., 10 тис. грн., 5 тис. грн. "Дія.Бізнес" обіцяє десяти компаніям консультації щодо визначення пріоритетних ринків, а також огляди трендів e-commerce у релевантній ніші обраних ринків (зазначають, що середня вартість таких послуг на ринку – $1500).


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю