Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


З життя іноземних волонтерів: BEARR Trust: Відданість персоналу та волонтерів, які працюють у цьому центрі, справді надзвичайна: вони допомагають сотням людей

1 травня, 2022 р.

    Через три місяці війни ми зібрали понад 170 000 фунтів стерлінгів, включаючи пожертви, отримані окремо з нашого сайту для пожертв CAF. Наразі ми надіслали понад 140 000 фунтів стерлінгів нашим партнерам, які підтримують вразливих людей в Україні та Молдові.
    
    Одна з наших опікунів, Джейн, повернулася до Молдови цього місяця, щоб додатково підтримати зусилля з надання допомоги та оцінити, як ситуація змінилася з березня. Наші партнери продовжують піклуватися про безпосередні потреби біженців, забезпечуючи їх їжею, одягом, ліками та транспортом, а також надають допомогу при травмах і терапію.
    
    Джейн відвідала одного з наших грантоотримувачів, який на кошти нашого звернення відремонтував бібліотеку, що не використовується, щоб створити безпечний простір для матерів і дітей. Оскільки війна загострюється, а сама Молдова опинилася під загрозою, кошти вкрай необхідні для підтримки біженців та місцевих благодійних організацій та сімей, які доглядають за ними.
    
    У той час як один молдовський партнер продовжує доставляти гарячу їжу та постільну білизну новоприбулим, інший організовує довгострокові консультації та курси арт-терапії для сімей, які зараз будуть у Молдові в осяжному майбутньому.
    Один із партнерів BEARR у Західній Україні також думає про довгострокові потреби внутрішньо переміщених сімей. Спочатку вони звернулися до нас, щоб повідомити, що надають притулок, подушки та ковдри для тих, хто прибуває в регіон. Через два тижні вони знову зв’язалися і повідомили, що запускають проект Seed та Community Garden. Нижче вони викладають деталі проекту:
    
    «Наше місто приймало тисячі біженців із північного сходу України, тікаючи від бомб. Деякі з них підуть далі, а величезна кількість залишиться з нами. Для міста це величезна кількість. Ми хочемо дати їм насіння з основними овочами, які вони зможуть вирощувати. Оскільки вони втратили свої домівки, ми не хочемо, щоб вони голодували».
    
    За підтримки BEARR вони розповсюдили понад 500 насіннєвих коробок сімейного розміру та планують розширити свій проект на сусідні регіони. У їх останньому звіті йдеться:
    
    «Наші цільові родини отримали насіння та вже розпочали польові роботи. Ми отримуємо вдячні дзвінки та повідомлення від людей нашої цільової групи, і ми дійсно думаємо, що зможемо продовжити цей проект в інших регіонах України. Сьогодні вранці наш волонтер мав зустріч за адресою територіальної громади, де про них говорили як про сади перемоги».
    Наші кошти на звернення використовуються нашими партнерами для відповіді на негайні потреби тих, хто постраждав від війни, а також для підтримки довгострокових ініціатив, які вони розвивають у міру ускладнення ситуації.
    
    Партнери BEARR у східній та південній Україні та навколо неї нещодавно контактували з приводу збільшення кількості евакуйованих, які прибувають з обложених міст. З огляду на зростання вартості палива та дефіцит ліків, ми продовжуємо надавати їм кошти для придбання термінової допомоги. Ви можете знайти останні оновлення про те, як витрачаються гроші з нашого звернення, на нашому веб-сайті - https://bearr.org/stories/
    
    Якщо ви можете, будь ласка, зробіть пожертвування на сторінку нашої кампанії тут.
    https://cafdonate.cafonline.org/19892#!/DonationDetails
     Наші партнери щиро дякують усім нашим жертводавцям за вашу щедрість. Ми продовжуватимемо підтримувати їх важливу роботу, оскільки вони реагують на події, що швидко змінюються на місцях.
    Фото надане: BEARR Trust
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати