Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Різдво - це чарівна пора року, сповнена теплом та добром, найкращим чином виявляється тоді, коли ми приділяємо увагу тим, кому це потрібно найбільше.

24 січня, 2024 р.

    Саме цей принцип реалізується вже другий рік поспіль завдяки щорічній акції волонтерів з Фундації "Чинність закону" (Київ), ГО "Громадянська палата міста Києва", та Фонду "Інтерго" (м. Івано-Франківськ) у співпраці з німецькими партнерами з Bremishe Evangelische Kirche.
    Вже минулого року ця ініціатива виявилася надзвичайно успішною, коли волонтери завітали до Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю у Дніпровському районі м. Києва. Тоді вони подарували вихованцям цього центру солодощі та іграшки, але, що найважливіше, вони передали тепло та любов.
    Цього ж року подія стала традицією, на яку чекали не лише діти, а й самі волонтери. 24 січня вихованці Центру комплексної реабілітації знову здивували волонтерів радістю та теплом своїх сердець.
    Що особливого чекає цього року на діток? Особливі різдвяні подарунки, які надіслані їхніми друзями та однолітками з Німеччини. Співпраця з благодійною організацією Bremishe Evangelische Kirche та депутатом Івано – Франківської обласної ради – Наталею Чаплинською, яка є ідейним натхненником акції, дозволила українським волонтерам розширити свою місію допомоги дітям, які страждають не лише через хвороби, але й у зв'язку з підлим вторгненням російських окупантів та щодня чують повітряні тривоги, ховаються від путінських ракет разом із вихователями, своїми батьками та й з усіма киянами.
    
    Кожен подарунок, кожен момент уваги та тепла, яке приносить ця акція, стає краплею любові, що наповнює серця не лише вихованців центру, але й тих, хто дарує цю любов. І відповідь вихованців була такою ж великою – вони підготували концерт та виразили свою глибоку вдячність усім волонтерам за те, що вони робиться для них.
    
    Таким чином, традиційна акція "Різдво – це коли хтось думає про тебе з любов'ю" продовжує приносити радість та надію в серця тих, хто її потребує найбільше. Це також чудовий приклад того, як спільні зусилля та доброта можуть змінити світ навколо нас, роблячи його кращим місцем для всіх.
    Більше фото і відео можна побачити тут: https://novadoba.kiev.ua/archives/13911
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю