Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


В програмі ЄС «Креативна Європа» оголошено конкурс «Поширення європейських літературних творів»

12 квітня, 2024 р.

    На порталі пошуку можливостей фінансування та тендерів Європейської Комісії було опубліковано ще один конкурс програми ЄС “Креативна Європа”. Його метою є підтримка 40 літературних проєктів із загальним бюджетом конкурсу 5 мільйонів євро. Подайте свою заявку, щоб отримати фінансування на переклад, промоцію та поширення літературних творів (новели, комікси, поезія, ітд). На цей конкурс можуть подаватися як консорціуми, так і окремі організації.
    
    Умовою конкурсу є посилення різноманіття: він підтримує твори, які написані мовами, що менше вживаються, для поширення на більші ринки в Європі та за її межами, зокрема і для молодших читачів. Також, важливим пріоритетом є підвищення рівня професійного рівня літературних перекладачів, зокрема оплати та умов праці, видимості в суспільстві.
    
    Всі проєкти, фінансовані в рамках конкурсу, повинні враховувати принципи інклюзивності, різноманітності, гендерної рівності та екологічності.
    
    За цим конкурсом фінансування можуть отримати твори художньої літератури, написані мовами країн-учасниць програми ЄС “Креативна Європа”, а також латинською та старогрецькою мовами, деякими регіональними та мовами національних меншин.
    
    Дедлайн: 16 квітня 2024
    
    Деталі конкурсу на FTOP: Circulation of European literary works.
    
    Опис українською буде розміщено на нашому сайті згодом. Стежте за нашими соцмережами та сайтом, щоб не пропустити інформацію.
    
    Раніше, Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні вже розповіли про 10 відкритих конкурсів для української спільноти.
    
    
    
    “Креативна Європа” – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30 різних конкурсах. Загальний європейський бюджет програми 2021-2027 років складає 2,44 млрд євро. Наразі програма працює у 40 країнах.
    
    В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму.
    
    
    
    Контакти Бюро в Україні:
    
    https://creativeeurope.in.ua
    
    creativeeurope.in.ua@gmail.com
    
    Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю