Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


РАТН оголошує конкурс для НУО на одержання субгранту для створення ресурсної кімнати

14 травня, 2024 р.

    Оголошення про конкурс для відбору неурядових організацій (НУО) на одержання субгранту для створення ресурсної кімнати та груп само-та взаємодопомоги для вагітних та молодих матерів.
    
    Міжнародна організація РАТН, Організатор конкурсу, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine») за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ХР ТБ і ко-інфекцію ТБ / ВІЛ.
    
    В рамках Проекту, РАТН оголошує відкритий конкурс з відбору одного або кількох НУО для створення та організації роботи ресурсної кімнати та груп само-та взаємодопомоги для вагітних та молодих матерів для профілактики материнської депресії на базі закладів первинної медико-санітарної допомоги, і цим запрошує Вас надати конкурсні заявки. Докладніший опис приводиться в Оголошенні, що додається. Формат Фінансової пропозиції також додається.
    
    Кінцевим терміном для отримання конкурсних заявок Організатором встановлюється 24 травня 2024 року, 12:00 за місцевим часом. Заявки, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.
    
    Кандидатів-переможців конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 29 травня 2024 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після офіційного затвердження переможців конкурсною комісією.
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю