Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Гранти на поліпшення кібербезпеки державних органів та інституцій з розбудови потенціалу України

15 червня, 2024 р.

    Початок конкурсу: 29 травня 2024 р.
    
    Кінцевий термін подання заявок: 19 червня 2024 р.
    
    Сесія запитань та відповідей: 7 червня 2024 р. за попередньою реєстрацією: https://forms.office.com/r/0nLAGeyr9P
    
    Загальна інформація про конкурс:
    
    CRDF Global (Фонд цивільних досліджень та розвитку США) є незалежною некомерційною організацією, яка впроваджує безпеку та стабільність в межах міжнародної місії розвитку та глобальної допомоги. CRDF Global за підтримки Державного департаменту США відкриває конкурс мікрогрантів для фінансування потреб у сфері поліпшення кібербезпеки Центральних державних установ України (CySIG), що призначені для вирішення актуальних та нових викликів у сфері кібербезпеки.
    
    Їх мета полягає в удосконаленні заходів із кіберзахисту, стійкості кібербезпекових систем у цих установах, забезпечення надійності, конфіденційності та доступності інформації, а також зменшення ризиків кібератак та інших кіберзагроз.
    
    Ці гранти націлені на зміцнення кібербезпеки у державних інституціях через впровадження новітніх технологій, надання послуг із підтримки потенційним заявникам виявляти та запобігати потенційним кіберзагрозам, забезпечуючи впевненість у стійкості їх інформаційних систем та мереж перед можливими кібератаками, а також сприяти покращенню інфраструктури та методів захисту, створення або покращення існуючих систем захисту інформації, а також надання фахівцям, що працюють у сфері кібербезпеки цих установ, можливості отримати навички та знання для ведення комунікації із представниками міжнародних спільнот та ключовими донорами, обміну кращими практиками та вивчення міжнародних стандартів, що дозволить ефективніше співпрацювати та впроваджувати передові підходи в роботі з цими партнерами. Такий компонент розширить навички використання доступних міжнародних ресурсів, що сприятиме підвищенню рівня кібербезпеки в Центральних державних установах України.
    
    Як подати заявку:
    
    Надішліть, будь ласка, всі документи електронною поштою на nonpro-grants@crdfglobal.org
    
    Щоб дізнатися більше про цю можливість, перейдіть, будь ласка, за посиланням:
    
    https://www.crdfglobal.org/rfp/cybersecurity-improvement-grants-for-central-governmental-institutions-and-authorities-of-ukraine
    
    Контакти
    nonpro-grants@crdfglobal.org


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю