Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь в програмі „Малі коаліційні гранти”

28 квітня, 2004 р.

    ***** Дім Свободи оголошує конкурс на участь в програмі „Малі коаліційні гранти” на розбудову коаліцій та на опрацювання і виконання спільних проектів та ініціатив з обміну досвідом в межах України.
    
    Розмір таких грантів не перевищуватиме $5,000. Ці гранти, як складова частина програми „Участь громадян у виборчих процесах в Україні” мають доповнювати та сприяти успішному проведенню програмних заходів, пов’язаних з перебігом виборів 2004 року та направлених на підтримку просвітницької та мобілізаційної роботи з широкими демографічними групами, переважно на національному та регіональному рівні. Гранти в рамках програми „Малі коаліційні гранти” будуть надаватися, переважно, на інституційну підтримку ефективної роботи громадських організацій, які співпрацюють в рамках коаліцій
    
    Оскільки кошти на програму є обмеженими, просимо поспішати з цікавими пропозиціями. Заявки на конкурс прийматимуться лише до 31 травня 2004 року.
    
    Детальнішу інформацію про програму Ви можете отримати в офісі Дому Свободи за телефоном 235-8410, електрон. поштою fh@freedomhouse.kiev.ua, або користуйтеся нашим сайтом: freedomhouse.org.ua.
    
    Джерело : Дім Свободи


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій