Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Анонс прес-конференції присвяченої Дню Європи в Україні - 2004

28 квітня, 2004 р.

    Представництво Європейської Комісії в Україні запрошує журналістів на прес-конференцію, присвячену святкуванню Днів Європи в Україні.
    Час проведення прес-конференції: 6 травня 2004, 15.00
    Місце проведення: Представництво Європейської Комісії в Україні, вул. Круглоуніверситетська, 10
    У прес-конференції візьмуть участь представники організаторів Днів Європи в Україні: Представництва Європейської Комісії в Україні, Міністерства закордонних справ України та Київської міської державної адміністрації.
    У 2004 році День Європи святкуватиметься у трьох містах України: 15 травня у Києві (Хрещатик та Майдан Незалежності); 18 травня – у Дніпропетровську (площа Леніна) та 20 травня у Львові (проспект Свободи). Вхід – безкоштовний. У рамках святкування Днів Європи відбудеться концерт популярної музики просто неба за участю відомих виконавців і гуртів з України та країн ЄС (Німеччини, Латвії, Польщі, Нідерландів) і презентація Європейського містечка, у якому будуть представлені всі країни ЄС.
    З історії Дня Європи в Україні: Вперше День Європи відзначався в столиці України – місті Києві 17 травня 2003 року і проходив за ініціативи Європейської Комісії. Відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року День Європи тепер відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня.
    Участь у прес-конференції - за умов акредитації. Просимо акредитуватися до 18:00 5 травня за тел. 201-10-90, 201-10-91 або e-mail: Tanya.kononenko@eurorscg.com.ua, Тетяна Кононенко.
    Після прес-конференції журналісти зможуть отримати акредитацію для участі у заходах Днів Європи.
    Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до Аньє Шуберт, координатора з питань преси та інформації Представництва Європейської Комісії в Україні, тел.: (044) 462 00 10 або anje.schubert@cec.eu.int.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій