Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


18-19 травня 2004 року в Усть-Каменогорську (республіка Казахстан) відбудеться міжнародна конференція "Механізми участі населення і НУО в формуванні і реалізації соціальних програм і управлінні територіями".

30 квітня, 2004 р.

    ****** Метою конференції є обговорення проблем і перспектив участі населення і НУО в управлінні територіями і формуванні соціальних програм у Республіці Казахстан.
    Основні питання для обговорення:
    * Результати проведеного аналізу і підсумки партнерського проекту
    * Проектний підхід як механізм управління територіями в містах і можливостей участі населення і НУО в цьому процесі
    * Презентація міжнародного досвіду
    * Розроблені й апробовані механізми участі населення у формуванні і реалізації програм соціально-економічного розвитку територій
    * Можливості взаємодії НУО, органів виконавчої і представницької влади при розробці і реалізації соціально-економічних програм розвитку територій і міст
    * Розробка подальшої стратегії залучення громадян у процес прийняття рішень на місцях і використання результатів проекту в інших містах Казахстану
    * Обговорення можливостей включення розроблених механізмів у Концепцію розвитку місцевого самоврядування в РК і пропозиції до інших законопроектів.
    В даний час у Казахстану реалізується велика кількість проектів, спрямованих на підвищення ролі населення в прийнятті рішень, і конференція дасть можливість обміну досвідом, накопиченим у даній сфері, навчитися і навчити, побачити потенційних партнерів. До участі в конференції запрошуються представники офіційно зареєстрованих некомерційних організацій, державних структур, депутати, представники ВУЗів з різних регіонів Республіки Казахстан та країн СНД, а також міжнародних організацій. Кількість учасників обмежена (до 95 чоловік), тому для участі в конференції необхідно заповнити анкету. Добір учасників буде вироблятися на конкурсній основі робочою групою конференції. У процесі конкурсного відбору особлива увага буде звертатися на досвід роботи організацій з державними структурами, реалізації партнерських проектів, що стосуються питань цивільної участі, відкритості і прозорості програм і бюджетів, участі НПО і громадян у законодавчому процесі і т.д.
    Вітається можливість залучення партнерів з державної сфери для спільної участі в конференції. Анкету-заявку необхідно надати до 30 квітня 2004 р. по зазначеній адресі, у такий спосіб ви стаєте кандидатом на участь у конференції. Кандидати, що пройшли конкурсний відбір, будуть додатково сповіщені до 5 травня 2004 р. Текст анкети ви можете одержати, зробивши запит на - anuta@ecopress.lorton.com.
    Учасникам, що пройшли конкурсний добір для участі в конференції, СКФ "ЗУБР" компенсує витрати по проживанню і харчуванню в Усть-Каменогорську під час конференції, а також витрати по проїзду (потяг - купе, автобус). На жаль, бюджет конференції не дозволяє на даний момент компенсувати витрати по участі представників міжнародних організацій, тому по даному питанню необхідно додаткове узгодження. При відборі учасників буде враховуватися наявність досвіду в питаннях, розглянутих на конференції, готовність представити його, а також повнота відповідей і заповнення всіх пунктів даної анкети.
    Анкети з оцінкою "Конференція" можна надіслати (електронною поштою, факсом, поштою) чи занести особисто в офіс по контактній адресі.
    Актуально до 30.04.2004
    Контакт Орина Бурнашова, координатор конференції
    492020 Казахстан, м. Усть-Каменогорськ, вул. Бєлінського, 36, офіс 34
    Факс: 8 (3232) 47-92-02
    E-maіl: zubr@ukg.kz


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій